אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אימון אישי: לרוץ לעבר ההיסטוריה

אימון אישי: לרוץ לעבר ההיסטוריה

בסדנת "רצים לדעת" המתאמנים משלבים ריצה עם לימודי היסטוריה ומחשבות על מורכבות החיים

20.09.2016, 08:03 | סיון אבוקאי

עולם הריצה התפתח במהלך השנים האחרונות והפך להיות נגיש יותר עבור אוכלוסייה רחבה של אנשים. עם הביקוש לתחום - גדל גם ההיצע. קבוצות האימון הנפתחות מתאימות עצמן לטווח רחב של יכולת גופנית במקומות העבודה, ברשתות הכושר הגדולות וגם במסגרת קבוצות פרטיות.

איתן גפני, מנהל קבוצת "רצים לדעת", מנחה סדנאות ריצה ומדריך לריצות ארוכות מאמין שהשילוב בין ריצה ללימודי היסטוריה מאפשר למתאמן להיות קשוב יותר לעצמו ולסביבתו. ואכן, התועלות המיוחסות לרצים (בעיקר למרחקים) הן זמן למחשבה והתבוננות פנימית.

במהלך סדנת האימון, מספר גפני את היסטוריית הרי ירושלים, המקום בו התאמנו, ובין מקטעי הריצה הוא מבקש מכל אחד לחשוב על רגע בחיים בו היה צריך לקבל החלטה משמעותית. הרעיון שעומד מאחורי הקונספט הוא ההבנה שמשחר ההיסטוריה האדם התמודד עם מצבים מורכבים בחייו, שנשארו דומים בהווה.

הסדנה לא מקנה הרגלי ריצה, אך מומלצת למסוגלים לרוץ 5–10 ק"מ כמפגש חד־פעמי או לסדרת מפגשים לגיבוש קבוצות במקומות שונים.

פרטים: 200–1,000 שקל לסדנה בהתאם לכמות המשתתפים, 250 שקל לאימון אישי. הסדנה נגישה בכל רחבי הארץ, יש לפנות באמצעות דף הפייסבוק.

המדריך בסדנת "רצים לדעת" איתן גפני מספר על היסטוריית הרי ירושלים המדריך בסדנת "רצים לדעת" איתן גפני מספר על היסטוריית הרי ירושלים המדריך בסדנת "רצים לדעת" איתן גפני מספר על היסטוריית הרי ירושלים

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות