אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בראשית ו־KCPS מימשו מניות מגדלי הים התיכון צילום: שאול גולן

בראשית ו־KCPS מימשו מניות מגדלי הים התיכון

לכלכליסט נודע כי קרנות המנוף הפיצו את המניות למוסדיים. בעלי השליטה, מוטי קירשנבאום ולב לוין לקחו חלק ברכישה

20.09.2016, 07:21 | גולן חזני

קרנות המנוף בראשית ו־KCPS מצמצמות את אחזקן במניות חברת הדיור המוגן מגדלי הים התיכון. ל"כלכליסט" נודע כי שתי הקרנות מכרו אתמול 7% ממניות החברה תמורת 50 מיליון שקל באמצעות הפצתן לגופים מוסדיים בבורסה בת"א. המכירה נעשתה לפי שווי של 720 מיליון שקל למגדלי הים ההתיכון, זאת בהתאם לשווי החברה בבורסה אתמול. את ההפצה ביצעה חברת החיתום ברק קפיטל שבראשה המנכ"ל צבי מנס.

קראו עוד בכלכליסט

עוד נודע ל"כלכליסט" כי מוטי קירשנבאום ולב לוין, בעלי חברת יורופורט שיחד עם שתי הקרנות מחזיקים בשליטה בחברה, רכשו חלק קטן מהמניות בשווי של כ־5 מיליון שקל. החברה הונפקה במרץ 2014 לפי שווי של 650 מיליון שקל ומאז חילקה 72 מיליון שקל בדיבידנד.

הרשת פועלת מזה 30 שנה בישראל בתחום הדיור המוגן ובבעלותה 1,300 יחידות דיור בשישה בתי דיור מוגן במרכז הארץ. בית הדיור המוגן האחרון של החברה הוקם בגני תקווה בשיתוף חבר ואכלוסו יתחיל באוקטובר. תפוסת הרשת היא 95%.

מוטי קירשנבאום מחזיק ב־22% ממניות החברה ואילו לוין מחזיק 13%. קרן המנוף בראשית בניהולו של גבי פרל החזיקה ב־12.4% מהמניות ואילו KCPS בניהולו של גבי לב החזיקה ב־10%. בראשית מכרה 5% ממניות מגדלי הים התיכון ו־2% ממניות החברה נמכרו על ידי KCPS

מגדלי הים התיכון בת ים, צילום: שאול גולן מגדלי הים התיכון בת ים | צילום: שאול גולן מגדלי הים התיכון בת ים, צילום: שאול גולן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות