אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סנאפצ'ט מסתכלת קדימה: משיקה משקפי שמש עם מצלמה צילום: Youtube.com

סנאפצ'ט מסתכלת קדימה: משיקה משקפי שמש עם מצלמה

החברה חשפה מוצר חומרה ראשון - משקפיים בשם Spectacles שכוללים מצלמת וידיאו זעירה לשימוש בשילוב האפליקציה בלבד. הם יעלו 130 דולר ויצאו במהדורה מוגבלת בנוסף שונה שם החברה לסנאפ כדי ליצור בידול בינה לבין האפליקציה

25.09.2016, 11:46 | נמרוד צוק
סנאפצ'ט נכנסת לעסקי החומרה: החברה הודיעה כי תשיק משקפי שמש מעוצבות שכוללות מצלמת וידיאו זעירה מובנית, לשימוש בשילוב האפליקציה בלבד, לטובת אלו ממשתמשיה שרוצים לתעד את חיי היומיום שלהם מבלי לטרוח להוציא את הסמארטפון מהתיק. ההשקה צפיה להתבצע במהלך השבוע בניו יורק.

קראו עוד בכלכליסט

המשקפיים, שמכונים "Spectacles", יצאו במהדורה מוגבלת במחיר 130 דולר ליחידה, ויאפשרו לצלם קטעי וידיאו קצרים של עד 10 שניות על ידי נגיעה בכפתור מגע בצד המשקף. לאחר מכן ניתן להעלות את הסרטונים אלחוטית לחשבון הסנאפצ'ט דרך הטלפון.

Spectacles. לפחות הן נראות הרבה יותר טוב מגוגל גלאס, צילום: Youtube.com Spectacles. לפחות הן נראות הרבה יותר טוב מגוגל גלאס | צילום: Youtube.com Spectacles. לפחות הן נראות הרבה יותר טוב מגוגל גלאס, צילום: Youtube.com
קטעי הווידיאו יצולמו בפורמט חדש ועגול, במקום מרובע או מלבני כמקובל, כאשר בעת הצפיה בהם יוכל הצופה לסובב את המכשיר ממצב אופקי לאנכי ולהמשיך לצפות בווידיאו ללא הפרעה, תוך חשיפת חלקים שונים מהתמונה.

בעיה נוספת איתה התמודדה החברה בעת עיצוב המשקפיים היא אחד הקשיים המרכזיים שמנעו ממשקפי גוגל גלאס להתרומם - הרתיעה של אנשים מכך שמישהו מצלם אותם ללא ידיעתם. Spectacles יסמנו לסביבה כי המשתמש מפעיל את פונקציית הצילום באמצעות מעגל של נורות לד קטנות מסביב למצלמה שידלקו בעת השימוש.

בנוסף שינתה סנאפצ'ט את שם החברה לסנאפ (Snap Inc), צעד שמרמז אולי על נסיון לצמצם את הזיהוי בינה לבין האפליקציה כחלק ממהלך עתידי של התרחבות למוצרים נוספים. מהלכים אלו, על פי דיווחים שטרם אושרו, נועדו להפוך את החברה אטרקטיבית יותר למשקיעים לקראת הנפקה קרובה. 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות