אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"השילוב של סנונדה ואדמה יכפיל את שווי החברה המשותפת לכ-5 מיליארד דולר" צילום: נמרוד גליקמן

"השילוב של סנונדה ואדמה יכפיל את שווי החברה המשותפת לכ-5 מיליארד דולר"

חן ליכטנשטיין מנכ"ל אדמה אמר את הדברים בכנס INNONATION: "לקח לנו זמן ללמוד כיצד לעבוד בסין. השקענו מעל למיליארד דולר מאז שהחלנו לשתף פעולה עם כמצ'יינה"

25.09.2016, 12:14 | רפאל קאהאן

"השקענו מעל למיליארד דולר מאז שהחלנו לשתף פעולה עם כמצ'יינה. שיתוף הפעולה הזה מאפשר לנו לפרוח גם בישראל", כך אומר חן ליכטנשטיין, מנכ"ל אדמה. "למידת הדרך הנכונה לשתף פעולה לקחה קצת זמן בהתחלה", מוסיף ליכטנשטיין, "נאלצתי למשל ללמוד להבין את מקומה של הממשלה הסינית בתפקידה כמנטרת ומפקחת בחברות סיניות".

קראו עוד בכלכליסט

"לאדמה תהיה נוכחות בכ-19 מחוזות בסין עד סןף השנה הנוכחית, ואנחנו נגיע ל-31 מחוזות בסיום התהליך", מתגאה ליכטנשטיין. "אנחנו תופסים את המיתוג של אדמה כמו את זה של אפל, אנחנו בונים מערך ייצור ופיתוח שישמש לנו כמקפצה כדי להגדיל את השוק שלנו".

חן ליכטנשטיין מנכ"ל אדמה, צילום: נמרוד גליקמן חן ליכטנשטיין מנכ"ל אדמה | צילום: נמרוד גליקמן חן ליכטנשטיין מנכ"ל אדמה, צילום: נמרוד גליקמן

"השילוב של סנונדה ואדמה יכפיל את שווי השוק של החברה המשותפת לכ-5 מיליארד דולר", אומר ליכטנשטיין. "זו תהיה החברה הגדולה מסוגה שתיסחר בבורסת שנזן", מוסיף ליכטנשטיין בהתייחסו למיזוג שמתבצע בימים אלה בין אדמה לסנונדה.

"הסוד לעשיית עסקים בסין הוא להביא את האנשים הטובים ביותר שלכם למדינה. הדבר השני הוא לשתף פעולה בין מנהיגים. צריך לבנות יחסי אמון ישירים בין האנשים, כמו בישראל, הסיניים אוהבים דיבור ישיר. הדבר הרביעי הוא הנהגה מחשבתית, ארבעת הנושאים האלה מהווים נקודות חשובות על מנת לעשות עסקים בסין", מסכם ליכטנשטיין.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות