אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סקיי ו-ITV רכשו ערוץ eSports בכ-3 מיליון ליש"ט צילום: אי פי איי

סקיי ו-ITV רכשו ערוץ eSports בכ-3 מיליון ליש"ט

רשת השידורים הבריטית וערוץ השידור המסחרי השקיעו כל אחת 1.55 מיליון ליש"ט (2 מיליון דולר) ב- Ginx TV, שבבעלותה ערוץ הספורט האלקטרוני (eSports) הפועל 24 שעות ביממה, Ginx eSports TV

27.09.2016, 14:45 | שירות כלכליסט

סקיי, רשת השידורים הבריטית ווערוץ השידור המסחרי ITV השקיעו כל אחת 1.55 מיליון ליש"ט (2 מיליון דולר) ב- Ginx TV, שבבעלותה ערוץ הספורט האלקטרוני (esports) הפועל 24 שעות ביממה, Ginx eSports TV.

קראו עוד בכלכליסט

הערוץ, שהושק בפלטפורמה של סקיי ביוני, הוא הערוץ היחיד שפועל 24 שעות ביום בבריטניה ובאירלנד ומוקדש כולו לספורט אלקטרוני. , צילום: אי פי איי הערוץ, שהושק בפלטפורמה של סקיי ביוני, הוא הערוץ היחיד שפועל 24 שעות ביום בבריטניה ובאירלנד ומוקדש כולו לספורט אלקטרוני. | צילום: אי פי איי הערוץ, שהושק בפלטפורמה של סקיי ביוני, הוא הערוץ היחיד שפועל 24 שעות ביום בבריטניה ובאירלנד ומוקדש כולו לספורט אלקטרוני. , צילום: אי פי איי

לשתי הרשתות יש את האופציה להגדיל את האחזקה שלהם.

הערוץ, שהושק בפלטפורמה של סקיי ביוני, הוא הערוץ היחיד שפועל 24 שעות ביום בבריטניה ובאירלנד ומוקדש כולו לספורט אלקטרוני.

הערוץ משדר טורנירי גיימינג כמו ELeague של טרנר, טורניר האליפות של FaceIt eSports ו- The International Dota 2 של Valve. השידור מועבר מהאולפן החדש של הערוץ בקינג'ס קרוס בלונדון.

הערוץ זמין גם למנויים של שירות Sky Q.

"אנחנו נרגשים מאד לגבי ההשקעה ב- Ginx שתעזור לנו להעמיק את ההבנה שלנו בספורט אלקטרוני ובקהל שלו", מסרה אמה לויד, מנהלת הפיתוח העסקי והשותפות האסטרטגיות בסקיי. "אנחנו מחויבים להבאת תכניות וערוצים חדשים כמו Ginx eSports TV כדי לתמוך ולהרחיב את העמדה השלטת שלנו בתוכן".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות