אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלי טחינה הנסיך מפנה את כיסא המנכ"ל ליחיאל קרט צילום: אוהד צויגנברג

בעלי טחינה הנסיך מפנה את כיסא המנכ"ל ליחיאל קרט

חודשיים לאחר גילוי הסלמונלה בעלי טחינה הנסיך ממנה את סמנכ"ל החברה למנכ"ל; טנוס ימשיך לכהן כיו"ר הדירקטוריון ולהוביל יחד עם אחיו ושותפו עיסא טנוס את הפיתוח העסקי הבינלאומי של החברה

28.09.2016, 08:22 | נורית קדוש ואורנה יפת

הסתרת זיהום הסלמונלה בטחינה הגולמית של הנסיך מובילה לשינויים פרסונליים בחברה. ל"כלכליסט" נודע כי כחודשיים אחרי גילוי הזיהום בטחינה גולמית ששווקה לשטראוס, אסם וסלטי שמיר, מפנה עפיף טנוס, בעלי החברה, את כסא המנכ"ל וממנה לתפקיד את יחיאל קרט, סמנכ"ל שרשרת האספקה בחברה.

טנוס ימשיך לכהן כיו"ר הדיקרטוריון ויוביל יחד עם אחיו ושותפו עיסא, את הפיתוח העסקי הבינלאומי של החברה, במרכזו להקמת מפעל נוסף בספרד, שישרת את התרחבות המותג לאירופה. קרט, שכיהן בעבר כסמנכ"ל משאבי אנוש בתנובה, הגיע לחברת הנסיך כחודשיים לפני פרשת הסלמונלה והתנהל במהלכם מול משרד הבריאות, חברת הביטוח והגורמים המשפטיים וכך סלל את דרכו לתפקיד המנכ"ל.

כזכור, משרד הבריאות שלל את רשיון הייצור של מפעל טחינה הנסיך בעקבות הפרשה. לפני כשלושה שבועות עדכן משרד הבריאות כי לאחר השמדה והטמנה של המוצרים הפסולים, ביטול עמדת מילוי ובניית עמדת מילוי חדשה וממוחשבת, שיפורים במבנה, בתשתית ובציוד, ושינוי אופן ותדירות הבדיקות של טחינה, יינתן למפעל רישיון יצרן זמני לתקופה של חודש ימים בלבד. בתקופה זו המפעל יכול להתחיל לייצר ולבדוק את הסחורה, אך לא לשווקה ללא אישור מפורש ממשרד הבריאות.

מנכ"ל טחינה הנסיך יחיאל קרט. למפעל ניתן רישיון יצרן זמני, צילום: מרים אלסטר פלאש 90 מנכ"ל טחינה הנסיך יחיאל קרט. למפעל ניתן רישיון יצרן זמני | צילום: מרים אלסטר פלאש 90 מנכ"ל טחינה הנסיך יחיאל קרט. למפעל ניתן רישיון יצרן זמני, צילום: מרים אלסטר פלאש 90

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות