אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכתובת היתה על הקיר: HOT וגולן טלקום הודיעו על ביטול ההסכם צילום: עמית שעל

הכתובת היתה על הקיר: HOT וגולן טלקום הודיעו על ביטול ההסכם

לפי ההסכם, גולן היתה אמורה להתארח על גבי הרשת של HOT תמורת 200 מיליון שקל לשנה ובנוסף HOT היתה אמורה להעמיד לגולן הלוואה של כ-600 מיליון שקל

28.09.2016, 12:27 | אלירן מלכי

חברת HOT הודיעה היום (ד') לבורסה כי היא מבטלת את הסכם האירוח עם גולן טלקום, שנחתם בחודש יוני האחרון. לפי ההסכם, גולן היתה אמורה להתארח על גבי הרשת של HOT תמורת 200 מיליון שקל לשנה ובנוסף HOT היתה אמורה להעמיד לגולן הלוואה של כ-600 מיליון שקל לכיסוי החוב שיש לגולן כלפי סלקום.

קראו עוד בכלכליסט

חודש לאחר ההכרזה, משרד התקשורת הודיע ל-HOT כי הרישיון שלה לא מאפשר לה לארח את גולן על גבי הרשת שלה.

בנוסף, כדי שגולן תוכל בכלל להתארח על גבי הרשת של HOT היא היתה צריכה להחליף את הרישיון שלה ממפעיל רט"ן (סלולר) למפעיל וירטואלי. גורמים במשרד התקשורת כבר הבהירו לגולן שבשלב הזה החלפת הרישיון בכלל לא עומדת על הפרק.

במקביל פנתה סלקום לבית המשפט והוציאה צו ביניים המונע מגולן לעבור להתארח על גבי רשת אחרת עד תום ההסכם ביניהן בנובמבר הקרוב. מה יקרה לאחר נובמבר? גולן תצטרך למצוא פתרון חדש בדמות הסכם שיתוף רשתות, הסכם אירוח אחר, מכירת החברה או כל פתרון אחר שיסדיר שירותי רשת עבור לקוחותיה.

מגולן טלקום ו-HOT סירבו למסור תגובה.

מנכ"לית HOT טל גרנות גולדשטיין, צילום: יח"צ מנכ"לית HOT טל גרנות גולדשטיין | צילום: יח"צ מנכ"לית HOT טל גרנות גולדשטיין, צילום: יח"צ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות