אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יאיר שניר ימונה לאחראי מיזוגים ורכישות ב-Dell Technologies צילום: אורי חבושי

יאיר שניר ימונה לאחראי מיזוגים ורכישות ב-Dell Technologies

בתקופה בה עבד במיקרוסופט היה שניר מעורב בשורה של רכישות שביצעה החברה בישראל, ביניהן חברת אדאלום שנרכשה בכ-320 מיליון דולר. בתפקידו החדש ישמש כאחראי מיזוגים ורכישות בישראל ובאירופה

28.09.2016, 15:24 | מאיר אורבך

יאיר שניר שימש כמנהל תחום פיתוח עיסקי, מיזוגים ורכישות של מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל ופרש השבוע מתפקידו. ל"כלכליסט" נודע כי הוא ימונה לאחראי מיזוגים ורכישות בישראל ובאירופה ב-Dell Technologies,שמעסיקה מעל ל-1,000 עובדים בישראל.

 , צילום: אי פי איי צילום: אי פי איי  , צילום: אי פי איי

בתקופה בה עבד במיקרוסופט היה שניר מעורב בשורה של רכישות שביצעה החברה בישראל, ביניהן הרכישות של שלוש חברות סייבר: חברת אאוראטו שנרכשה בסוף שנת 2014 בכ-200 מיליון דולר, אדאלום שנרכשה ב-2015 בכ-320 מיליון דולר ואת חברת סקיור איילנדס, שנרכשה אף היא ב-2015, בכ-100 מיליון דולר.

Dell הודיעה של כוונתה לרכוש את חברת שירותי התוכנה הארגונית EMC בסוף 2015 תמורת 67 מיליארד דולר. המיזוג בין שתי החברות הושלם בספטמבר השנה והחברה החדשה קיבלה את השם Dell Technologies. פורטפוליו הטכנולוגיות של החברה כולל ענן היברידי, מרכז נתונים מוגדר תוכנה, תשתית אחודה, פלטפורמה כשירות (PaaS), אנליזת נתונים והגנת סייבר. זאת בנוסף לתחומי הליבה של שתי החברות בתחום המחשוב הארגוני והצרכני ואחסון נתונים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות