אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קמהדע מרחיבה ההסכם עם שייר - יכניס 237 מיליון דולר ב-4 שנים צילום: נטי לוי

קמהדע מרחיבה ההסכם עם שייר - יכניס 237 מיליון דולר ב-4 שנים

ההכנסות עשויות לגדול בכ-50 מיליון דולר נוספים. זוהי הארכה רביעית של הסכם ההפצה בתרופת ה-Glassia מבית קמהדע, מאז ראשית שיתוף הפעולה בין הצדדים ב-2010

06.10.2016, 14:12 | מיקי גרינפלד

חברת קמהדעהישראלית הרחיבה את השותפות האסטרטגית עם חברת הפארמה שייר (Shire) בהסכם אספקה והפצה מחודש של תרופת ה-Glassia מבית קמהדע.  

קראו עוד בכלכליסט

ההסכם הוא לשלוש שנים, מ-2017 עד ל-2020, וההכנסות הצפויות ממנו יעמדו על לכל הפחות 237 מיליון דולר – עם אופציה להרחבה עד ל-288 מיליון דולר.

קמהדע מייצרת מוצרים המבוססים על חלבוני פלסמה והיא מתמקדת בתרופות יתום. היא תמשיך בייצור ה-Glassia עבור שייר עד לתום תקופת ההסכם. לאחר מכן זכאית שייר לייצר את המוצר בעצמה ולשלם לקמהדע תמלוגים מוסכמים. זוהי הרחבה רביעית של ההסכם בין שני הצדדים מאז ההתקשרות הראשונה בשנת 2010.

"הרחבת הסכם השותפות האסטרטגית שלנו עם Shire הינה עדות לנתח השוק הגדל ולדרישה הגוברת ל- GLASSIA בארה"ב, ולאיתנות היחסים האסטרטגיים בין קמהדע ו-Shire. ההתחייבות לרף מינימל מצידה מחזקת את ביטחוננו בהשגת יעד ההכנסות הצפוי של 100 מיליון דולר בשנת 2017", אמר עמיר לונדון, מנכ"ל קמהדע.

Glassia הוא מוצר הניתן בתמיסה נוזלית במצב מוכן לעירוי, המאושר כטיפול כרוני משמר, במבוגרים בעלי נפחת קלינית חמורה כתוצאה מחסר גנטי ב-AAT (חלבון המופק מפלזמה אנושית, בעל יכולת לווסת את מערכת החיסון, להגן על רקמות ובזכות תכונות אנטי דלקתיות ואנטי מיקרוביאליות). המוצר ניתן ניתן בהזרקה לווריד פעם בשבוע כדי להגדיל את הרמות של AAT בדם.

עמיר לונדון מנכ"ל קמהדע, צילום: נטי לוי עמיר לונדון מנכ"ל קמהדע | צילום: נטי לוי עמיר לונדון מנכ"ל קמהדע, צילום: נטי לוי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות