אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל שרונה מרקט עוזב את תפקידו לאחר פחות משנה צילום: שאול גולן

מנכ"ל שרונה מרקט עוזב את תפקידו לאחר פחות משנה

קבוצת גינדי הודיעה הערב כי שלומי חג'ג' סיים את תפקידו ו"צפוי להקים מיזם עצמאי בשוק הפרטי". מאז נפתח המתחם הוא סובל מתלונות על הפסדים ופדיונות נמוכים

06.10.2016, 21:42 | אורנה יפת

פחות משנה לאחר שמונה לתפקיד מנכ"ל שרונה מרקט שלומי חג'ג' מסיים את תפקידו. קבוצת גינדי הודיעה הערב כי חג'ג' סיים את תפקידו ו"צפוי להקים מיזם עצמאי בשוק הפרטי". בהודעה רשמית הודו הצדדים אחד לשני. "הנהלת שרונה מרקט הודתה לשלומי על תרומתו הרבה במשך התקופה שבה ניהל את המרקט ומאחלת לו הצלחה בהמשך דרכו".

קראו עוד בכלכליסט

העזיבה של חג'ג' הייתה מהירה ומפתיעה. בשנה האחרונה הוא התמודד עם לא מעט קשיי ניהול בשרונה מרקט. מתחם האוכל הקולינרי נפתח רק ביולי 2015 ומאז לא הפסיק לייצר כותרות. זה התחיל בתושבי המגדלים שהתנגדו לפתיחתו של המתחם והגישו תביעה נגד קבוצת גינדי בעלת המתחם, נמשך בתחקיר חדשות 2 על איכות המזון בשרונה מרקט והסתיים בפיגוע שהתרחש ביוני האחרון ופגע בעסקים במתחם שרונה הפתוח ובמרקט עצמו. 

מאבטח בכניסה למקס ברנר בשרונה מרקט, יום לאחר הפיגוע במתחם, צילום: מיטל דיין מאבטח בכניסה למקס ברנר בשרונה מרקט, יום לאחר הפיגוע במתחם | צילום: מיטל דיין מאבטח בכניסה למקס ברנר בשרונה מרקט, יום לאחר הפיגוע במתחם, צילום: מיטל דיין

הנהלת שרונה מרקט מתמודדת עם תלונות מצד בעלי העסקים על פדיונות נמוכים ומאז נפתח המקום לפני קצת יותר משנה התחלפו כבר חלק מהשוכרים תוך טענות על הפסדים ופדיונות נמוכים.

שלומי חג'ג' מסר: "אני מודה לחברת הניהול וליזמים על עבודה משותפת ומהנה. שרונה מרקט הינו פרוייקט יחודי, פורץ דרך ומאתגר".

חג חג'ג'. עזיבה מהירה ומפתיעה | צילום: יח"צ חג

לאחרונה הוחלפה גם מנכ"לית מתחם שרונה הפתוח איריס ראור ברץ ובמקומה מונה גיל גזית. גזית הינו המנכ"ל השלישי שמונה לתפקיד בארבע שנים שבהן פועל המתחם הפתוח.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות