אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנהלת הנדל"ן והתשתיות של בנק דיסקונט פורשת צילום: יריב כץ

מנהלת הנדל"ן והתשתיות של בנק דיסקונט פורשת

ל"כלכליסט" נודע כי מיכל כספי החליטה לחזור למגזר הנדל"ן היזמי הפרטי

10.10.2016, 08:50 | גולן חזני

מנהלת בכירה עוזבת את בנק דיסקונט. ל"כלכליסט" נודע כי מנהלת אגף הנדל"ן והתשתיות מיכל כספי הודיעה למנכ"לית לילך אשר־טופילסקי על החלטתה לפרוש. כספי ציינה כי מלכתחילה הגיעה לתקופת כהונה של חמש שנים בתפקיד, וכעת בסיומם בכוונתה לחזור למגזר העסקי הנדל"ני הפרטי בחברה יזמית.  

קראו עוד בכלכליסט

כספי הקימה בשלושה בנקים את המחלקה לשמאות מקרקעין: ב־1996 הקימה את המחלקה במזרחי טפחות, ב־1999 הקימה אותה בדיסקונט וב־2005 בלאומי. בנוסף, כספי כיהנה בוועדה הארצית לתקינה השמאית מטעם איגוד הבנקים. ב־2008 עברה לחברה היזמית משולם לוינשטין כסמנכ"לית פיתוח עסקי.

ב־2011 הציעה לכספי מנהלת החטיבה העסקית בדיסקונט אורית אלסטר לנהל את אגף הנדל"ן והתשתיות.

לפני כחודש עזב את דיסקונט מנהל אגף לקוחות פרטיים בחטיבה הבנקאית דוד לוי, שעבר לתפקיד סמנכ"ל ומנהל החטיבה הקמעונאית בבנק ירושלים.

עזיבתה של כספי אינה היחידה בתחום הנדל"ן והתשתיות בבנקים בתקופה האחרונה. לפני פחות משבוע עזבה את תפקידה, המקבילה של כספי בבנק הפועלים, מרים גז. גז הצטרפה לקרן ההשקעות של שמעון גל, מנהל החטיבה העסקית לשעבר בבנק.

מנכ"לית דיסקונט לילך אשר טופילסקי , צילום: רמי זרניגר מנכ"לית דיסקונט לילך אשר טופילסקי | צילום: רמי זרניגר מנכ"לית דיסקונט לילך אשר טופילסקי , צילום: רמי זרניגר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות