אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרי נדל"ן רכשה קרקע בשכונת פארק הים בבת ים ב-133 מיליון שקל הדמיה: The Cube

פרי נדל"ן רכשה קרקע בשכונת פארק הים בבת ים ב-133 מיליון שקל

מדובר בקרקע בשטח של 2 דונם עליהם ניתן לבנות 205 יחידות דיור במגדל בן 43 קומות; יו"ר החברה אלדד פרי: "זה אחד מהפרויקטים החשובים של הקבוצה"

10.10.2016, 15:51 | אביב גוטר

פרי נדל"ן חתמה על הסכם מימוש אופציה לרכישת קרקע תמורת 133 מיליון שקל מבעלי קרקע פרטיים בשכונת פארק הים בבת ים. מדובר ב-2 דונם עליהם ניתן לבנות 205 יחידות דיור.

חתימת ההסכם למימוש האופציה מול בעלי הקרקע היא לאחר שהפרויקט שווק בהצלחה לרוכשי הדירות. מתוך 205 הדירות נותרו דירות בודדות למכירה.

פרי נדל"ן צפויה להקים בשטח מגדל בן 43 קומות כאשר סיום בניית הבניין ומסירת הדירות לרוכשים צפוי בתוך שנתיים וחצי.

אלדד פרי, יו"ר קבוצת אלדד פרי: "זה אחד מהפרויקטים החשובים שלנו. זה יהיה אחד הפרויקטים האטקרטיביים על קו החוף במרכז הארץ, ובמחירים חסרי תקדים".

אלדד פרי, בעלי קבוצת אלדד פרי, צילום: נמרוד גליקמן אלדד פרי, בעלי קבוצת אלדד פרי | צילום: נמרוד גליקמן אלדד פרי, בעלי קבוצת אלדד פרי, צילום: נמרוד גליקמן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
גר בבניין 3 משפחות. בצאת יום כיפור הערב
גר בבניין 3 משפחות. בצאת יום כיפור הערב בדירה מעל הגיעה חמולה של 40 איש לסעודה, כמו עדר פילים על התקרה וכסאות שנגררים ורעש מהמרפסת.. אני מתאר לעצמי את הסיטואציה הזו מוכפלת במאות דיירים, יא ראבי כל הכבוד למי שמוכן לגור ככה. אני מחפש בית פרטי.
Pizza  |  12.10.16
27.
אז מה אנחנו נעשה ? אנחנו נגיד לפוליטיקאי
אז מה אנחנו נעשה ? אנחנו נגיד לפוליטיקאי שלנו ! או שאתה בעד דיור  ציבורי לילדים שלנו או שאנחנו נעיף אותך ! לא הילדים שלנו ילכו לחו"ל אתה והיזמים נשלח אותכם לחו"ל לחפש לכם מקום שבו תוכלו לעבוד  על מישהו אחר ,אולי תלכו למזרח אירופה שמה ידעו לטפל ביזמים 
BandAid  |  12.10.16
לכל התגובות