אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נטפליקס הכתה את התחזיות; ההכנסות זינקו ב-32%, הרווח הנקי - ב-75% צילום: אי פי איי

נטפליקס הכתה את התחזיות; ההכנסות זינקו ב-32%, הרווח הנקי - ב-75%

חברת הסטרימינג פרסמה את דוחותיה לרבעון השלישי: ההכנסות הסתכמו ב-2.29 מיליארד דולר והרווח הנקי ב-12 סנט למניה - פי 2 מתחזיות האנליסטים. לחברה נוספו יותר מ-3.5 מיליון מנויים ברחבי העולם. המניה זינקה ב-19% במסחר המאוחר

17.10.2016, 23:38 | עומר כביר

נטפליקס ניצחה את התחזיות: ברבעון השלישי של השנה עמדו הכנסות החברה על 2.29 מיליארד דולר, גבוה מתחזיות האנליסטים שצפו לחברה הכנסות של 2.28 מיליארד דולר. מדובר בעלייה של 31.8%. הרווח הנקי עמד על 51.52 מיליון דולר - זינוק של 75% לעומת הרבעון השלישי של 2015. מדובר ברווח של 12 סנט למניה - פי 2 מתחזיות האנליסטים.

 

קראו עוד בכלכליסט

מרבית ההכנסות - 1.3 מיליארד דולר - הגיעו מפעילות שירות הסטרימינג של נטפליקס בארה"ב. 853 מיליון דולר נוספים התקבלו מפעילות שירות הסטרימינג בשאר העולם ויתרת ההכנסות הגיעה מאפיקים משניים, כמו שירות השכרת ה-DVD של החברה או מכירת תכנים מקוריים לשידור בפלטפורמות אחרות. עם זאת, פעילותה הגלובלית של נטפליקס עדיין לא רווחית והיא הסבה לה הפסדים בסך 69 מיליון דולר. הרווחים הנאים בארה"ב (בסך 475 מיליון דולר) קיזזו הפסד זה. 

ממשק נטפליקס, צילום: בלומברג ממשק נטפליקס | צילום: בלומברג ממשק נטפליקס, צילום: בלומברג

מספר המנויים של החברה עומד של 86.74 מיליון, מתוכם 83.28 מיליון מנויים משלמים, עלייה של 4.3% ו-4.2% בהתאמה לעומת הרבעון השני של השנה (מספר המנויים לא מושפע מתנודות עונתיות, לכן הנתון הרלוונטי להשוואה הוא הרבעון הקודם ולא הרבעון המקביל בשנה שעברה). בארה"ב הוסיפה החברה 370 אלף מנויים חדשים, 70 אלף יותר מתחזיות האנליסטים. בשאר העולם נוספו לנטפליקס 3.2 מיליון מנויים חדשים, לעומת תחזיות אנליסטים ל-2 מיליון מנויים חדשים בלבד.

בזכות נרקוס

"ברבעון השלישי, ההכנסות הרבעוניות משירות הסטרימינג עברו את ה-2 מיליארד דולר בפעם הראשונה (גידול שנתי של 36%)", אמרה החברה בהודעה שפרסמה. "זאת, הודות לתוכן מקורי חזקו כמו Stranger Things והעונה השנייה של Narcos". החברה ציינה שבמהלך 2017 היא עתידה לשדר אלף שעות של תוכן מקורי, לעומת 600 שעות בשנה הנוכחית.

ברבעון הרביעי של השנה צופה נטפליקס שההכנסות משירות הסטרימינג יעמדו על 2.34 מיליארד דולר והרווחים מהפעלת השירות יגיעו ל-440 מיליון דולר. מספר המנויים של החברה עתיד להגיע ל-91.94 מיליון איש, 87.78 מיליון מתוכם מנויים בתשלום. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
הבעיה שבארה״ב כמות התכנים מצדיקה התחברות. בישראל ובשאר
הבעיה שבארה״ב כמות התכנים מצדיקה התחברות. בישראל ובשאר העולם כמות התכנים מוגבלת מאוד, תודה לאולפנים.  בעבר התחברתי עם שירות VPN אבל הם חסמו את היכולת, אז התנתקתי, וחבל. השוק הישראל י לא מעניין אותם. שוק קטן מידיי. 
Hat  |  19.10.16
3.
יש כתוביות בעברית (כל כמה ימים נוספים יותר
יש כתוביות בעברית (כל כמה ימים נוספים יותר תכנים מתורגמים) והן עובדות בטלוויזיות חכמות מעולה.   נכון התכנים בארץ הם לא באותה הכמות שמציעים בארה"ב אבל כל התכנים החדשים של נטפליקס כאן. וכל יום מוסיפים עוד ועוד. יש את נרקוס, בית הקלפים, דרדביל, ג'סיקה ג'ונס ועוד המון תכנים ששוים מנוי במדינת ישראל שאין בה כמעט שום אלטרנטיבה במחירים האלו. אם 7.99 $ לחודש לא מצדיק אז מה בארץ כן מצדיק ? ה VOD של יס והוט ? ולא ברור שככל שיהיו יותר משתמשים בישראל יהיה לנטפליקס יותר תמריץ לגייר ולתרגם ? כמה אנחנו בוכים ששום דבר לא מגיע לכאן וכשכן מגיע מוצאים את כל הסיבות למה לא לשלם. לפני שמחליטים "שווה" "לא שווה" יש חודש ניסיון חינם, לא צריך טכנאי או ציוד - פשוט להתחבר ולראות.
Battery  |  18.10.16
1.
שרות אדיר ! ולצערי אנחנו עם מוזר ...
שרות אדיר ! ולצערי אנחנו עם מוזר ... קשה לי להבין למה יותר אנשים לא מתחברים. יש חודש חינם, יותר ויותר תכנים מתורגמים לעברית, כל התכנים המקוריים שלהם זמנים פה יחד עם כל העולם. יש המון תוכן ב 4K והמחיר מאד אטרקטיבי. עדיין כמעט אף אחד מסביבי לא מחובר ..
Carrot  |  18.10.16