אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חובבי ערפדים? משפט פתיחה טוב יזכה אתכם בלילה בטירת דרקולה צילום: airbnb

חובבי ערפדים? משפט פתיחה טוב יזכה אתכם בלילה בטירת דרקולה

אתר שיתוף הדירות Airbnb עורך תחרות לכבוד ליל כל הקדושים במסגרתה יידרשו המשתתפים לכתוב מה יגידו אם יתקלו ברוזן דרקולה. הזוכים יגיעו רכובים על כרכרה עם סוסים, יהנו מסעודה "מעשירת דם" ויוכלו לישון בארון קבורה עטוף קטיפה

18.10.2016, 16:25 | שירות כלכליסט
אם אתם חובבים מושבעים של ערפדים, Airbnb עשוי להגשים לכם חלום. אתר שיתוף הדירות משיק תחרות לקראת חג ליל כל הקדושים ב-31 באוקטובר, במסגרתה יעניק לשני משתמשים אמיצים לילה בטירת בראן ברומניה, הידועה יותר בשם "טירת דרקולה".

קראו עוד בכלכליסט

הזוכים ישהו בליל כל הקדושים בטירה מימי הביניים, השוכנת בהרי הקרפטים בטרנסילבניה. לפי הטענה הרווחת, שאב בראם סטוקר, המחבר של הספר הקלאסי שיצא במאה ה-19, השראה לספר מהטירה, אף שהוא רק קרא עליה ומעולם לא ביקר בה, או ברומניה בכלל.

דאקרה סטוקר, קרוב משפחה רחוק של הסופר האירי, ישמש כמארח, ולפי Airbnb מדובר ב"מומחה ערפדים מכובד וחסיד נלהב של ספרו של הדוד–רבא שלו".

ציידי ערפדים המעוניינים לזכות בלילה בטירה יידרשו לכתוב מה יאמרו אם יתקלו ברוזן דרקולה. הזוכים יוזמנו לשחזר את סיפורו של ג'ונתן הרקר, גיבור הספר, ויגיע ליעד בכרכרה עם סוסים. בהמשך הם יוזמנו ל"סעודה מעשירת דם" וילכו לישון ב"ארון קבורה בעיטור קטיפה של דרקולה". עם זאת, אסור לאורחים להכניס לטירה שום או "פריטים בניחוח שום", תכשיטים מכסף וסמלים דתיים. לאורחים מומלץ גם לסגור את הווילונות והם מוזהרים ש"הרוזן אינו חובב סלפי מול מראה".

דמותו של הרוזן הידוע לשמצה של סטוקר מבוססת בחלקו על הנסיך מהמאה ה-15 ולאד המשפד, זאת בשל נטייתו לתקוע יתד באויביו ולהשאיר אותם לדמם למוות. ולאד אמנם מעולם לא התגורר בטירת בראן, אך יש היסטוריונים שמאמינים שהוא בילה במקום במאסר לתקופה קצרה.

זו לא הפעם הראשונה שב- Airbnb מציעים ללקוחות חוויה ייחודית לכבוד ליל כל הקדושים. בשנה שעברה הציעו באתר אירוח בקטקומבות של פריז.

כאן ניתן להירשם לתחרות.

טירת דרקולה. מומלץ לסגור וילונות ולא לצלם סלפי, צילום: airbnb טירת דרקולה. מומלץ לסגור וילונות ולא לצלם סלפי | צילום: airbnb טירת דרקולה. מומלץ לסגור וילונות ולא לצלם סלפי, צילום: airbnb

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות