אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המתמודד המפתיע לתפקיד מנכ"ל רכבת ישראל: מנכ"ל פלאפון לשעבר גיל שרון צילום: אוראל כהן

המתמודד המפתיע לתפקיד מנכ"ל רכבת ישראל: מנכ"ל פלאפון לשעבר גיל שרון

שרון היה אמור להתמנות למנכ"ל דיסקונט השקעות בשכר של 60 מיליון שקל לחמש שנים אך המינוי בוטל בעקבות התנגדות בעלי המניות לשכר העתק שדרש. לאחרונה הוא ניסה להקים קבוצה לרכישת גולן טלקום, אך מהלך זה לא צלח

19.10.2016, 09:47 | אלירן מלכי

מנכ"ל פלאפון לשעבר, גיל שרון, הוא בין המתמודדים על תפקיד מנכ"ל רכבת ישרא, כך מתברר היום (ד'). המכרז נסגר כבר בחודש ספטמבר וניגשו אליו כ-40 מועמדים. על פי ההערכות ועדת האיתור של הדירקטוריון תבצע פנייה יזומה לעוד מספר מועמדים פוטנציאליים.

קראו עוד בכלכליסט

בין תנאי הסף שנקבעו לתפקיד התבקשו המועמדים הפוטנציאלים להשכלה אקדמית הכוללת תואר ראשון במשפטים, כלכלה, הנדסה, מינהל ציבורי או מינהל עסקים וניסיון מצטבר של 12 שנים לפחות בניהול גוף בעל 400 עובדים ומעלה ומחזור של 400 מיליון שקל.

שרון, שסיים את תפקידו בפלאפון בסוף 2015, היה אמור להתמנות למנכ"ל דיסקונט השקעות (דסק"ש) בשכר של כ-60 מיליון שקל לחמש שנים, אך המינוי לא יצא לפועל נוכח ההתנגדות העזה בקרב בעלי מניות הציבור לשכר העתק שדרש. לאחרונה הוא ניסה להקים קבוצת רכישה בשביל לקנות את גולן טלקום אך השותפים העסקיים שלו, משפחת אלקו, התחרטו ושרון שוב נשאר מחוץ למשחק.

גיל שרון אישר את הדברים. מרכבת ישראל לא נמסרה תגובה.

רכבת ישראל, צילום: הילה ספאק רכבת ישראל | צילום: הילה ספאק רכבת ישראל, צילום: הילה ספאק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
המנכל הגאון שעפי הערכתו שווה 60 מיליון שח
המנכל הגאון שעפי הערכתו שווה 60 מיליון שח טרם מצא עבודה.איך זה שלא מיהרו להציע לו משרות ניהול אטרקטיביות בשכר ההולם את כישוריו?  כנראה שאין לו הרבה מה להציע. מקווה שלישראל כץ מספיק שכל ישר למנוע את המינוי של המנכל הנפוח הזה
Bucket  |  20.10.16
לכל התגובות