אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סטארבקס: "נגיע ל-5,000 סניפים בסין בתוך 4 שנים" צילום: שאטרסטוק

סטארבקס: "נגיע ל-5,000 סניפים בסין בתוך 4 שנים"

רשת הקפה הגדולה בעולם מינתה את את בלינדה וונג לתפקיד המנכ"לית בסין. וונג שימשה עד כה כנשיאת פעילות החברה בסין. סטארבקס פועלת כבר 17 שנה בסין

19.10.2016, 13:34 | שירות כלכליסט

ענקית הקפה סטארבקס הכריזה היום על המנכ"לית הראשונה של החברה בסין ואמרה כי בתוכניותיה להכפיל את מספר החנויות שלה בסין ל-5,000 לפחות, עד ל-2021.

רשת הקפה הגדולה בעולם קידמה את בלינדה וונג לתפקיד המנכ"לית בסין. וונג, שכיהנה כנשיאת פעילות החברה בסין, תמשיך להיות כפופה לג'ון קולבר, נשיא הקבוצה לפעילות הקמעונות הגלובלית. וונג תהיה אחראית על פתיחת מפעל הקלייה וכן חדר הטעימות הראשונם בסין, שייפתחו ב-2017 בשנגחאי.

בנוסף לקידומה של וונג, קידמה הרשת את ליו טסוי להיות סמנכ"ל התפעול של הרשת בסין. עד כה שימש ליו סגן נשיא לפיתוח ולעיצוב חנויות הרשת בסין.

סטארבקס פתחה את חנות הקלייה הראשונה של החברה בסיאטל ב-2014, במטרה להציג את פולי הקפה המשובחים של החברה ואת שיטות הכנת הקפה. המהלך נועד למקם את החברה בנישת קפה היוקרה, שאותה מייצגים רשתות קפה חדשות יותר כמו Blue Bottle ו-Intelligentsia.

סטארבקס פועלת בסין כבר 17 שנה, והשוק המרכזי המתפתח בקצב המהיר ביותר הוא מפתח חשוב בצמיחתה של הרשת, המפעילה כבר עתה 2,300 בתי קפה בלמעלה מ-100 ערים.  

סניף של סטארבקס (ארכיון), צילום: שאטרסטוק סניף של סטארבקס (ארכיון) | צילום: שאטרסטוק סניף של סטארבקס (ארכיון), צילום: שאטרסטוק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות