אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רפאל, שחקן ליון, סירב לקבל תשלום מהקבוצה כל עוד הוא פצוע צילום: איי אף פי

רפאל, שחקן ליון, סירב לקבל תשלום מהקבוצה כל עוד הוא פצוע

השחקן חשף בראיון לעיתונות כי לאחר הפציעה ביקש מדירקטוריון הקבוצה להקפיא את שכרו שלו עד שיחזור לכושר. במועדון הסבירו לו כי הבקשה שלו אינה חוקית והגיעו לפשרה: הכסף ייתרם לילדים חולים באמצעות עמותת הצדקה של ליון

19.10.2016, 14:31 | שירות כלכליסט

למקרה שלא היו לאוהדים מספיק סיבות לאהוב את רפאל, עכשיו מצטרפת סיבה נוספת: השחקן הברזילאי, שנרכש מפלומיננסה ב-2008 ביחד עם אחיו פביו על ידי מאמן מנצ'סטר יונייטד דאז סר אלכס פרגוסון, שיחק באולד טראפורד שבע שנים ונמכר באוגוסט 2015 על ידי לואי ואן חאל. 

קראו עוד בכלכליסט

רפאל. "אני שמח שיכולתי לעזור לילדים, וזה היטיב גם איתי. זה עזר לי". , צילום: איי אף פי רפאל. "אני שמח שיכולתי לעזור לילדים, וזה היטיב גם איתי. זה עזר לי". | צילום: איי אף פי רפאל. "אני שמח שיכולתי לעזור לילדים, וזה היטיב גם איתי. זה עזר לי". , צילום: איי אף פי

רפאל (26) עבר משם לליון בצרפת, אך נפצע תוך זמן קצר, פציעה נוספת במיתר הברך השביתה אותו עד אמצע אוקטובר.

מרבית השחקנים היו משלימים עם זה, מחלימים וחוזרים לשחק, אבל לא רפאל. השחקן חשף בראיון לעיתון הצרפתי ל'אקיפ כי לאחר הפציעה ניגש לדירקטוריון הקבוצה וביקש להקפיא את השכר שלו עד שיחזור לכושר. הוא סירב לקבל תשלום אם אינו משחק.

במועדון נאלצו להסביר לרפאל כי הבקשה שלו אינה חוקית, אך הגיעו איתו להסכם לפיו הם יאפשרו לו לתרום את המשכורת לעמותת הצדקה של ליון. הכספים שתרם מימנו רובוט שמאפשר לילדים מאושפזים לתקשר עם השחקנים בימי המשחק, בין אם על המגרש או בחדר ההלבשה. "אני אוהב לשחק ואני אוהב לקבל שכר על כך, אבל לא שיחקתי", הסביר רפאל. "אני שמח שיכולתי לעזור לילדים, וזה היטיב גם איתי. זה עזר לי".

יש סיבה מדוע השחקן זוכה להערצה בכל קבוצה אליה הוא מגיע, ואוהדי ליון מגלים במהרה מדוע האוהדים של מנצ'סטר יונייטד נעצבו כשעזב בשנה שעברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות