אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אוהדי היידוק ספליט הקרואטית רכשו 24% מקבוצתם צילום: איי אף פי

אוהדי היידוק ספליט הקרואטית רכשו 24% מקבוצתם

עמותת האוהדים והקבוצה החלו בפעילות ההתרמות הראשונה, במסגרתה כל מי שתורם 1,911 קונות קרואטיות יזכה ששמו יודפס על החולצה הרשמית של הקבוצה בעונה הבאה

19.10.2016, 15:03 | שירות כלכליסט
אוהדי היידוק ספליט הקרואטית חתמו על חוזה עם טומי קומפני ורכשו אחזקת שליטה במניות היידוק ספליט. תהליך גיוס הכספים החל בדרך מעולה למשוך תורמים.

קראו עוד בכלכליסט

עמותת האוהדים והקבוצה החלו בפעילות ההתרמות הראשונה, במסגרתה כל מי שתורם 1,911 קונה קרואטי יזכה ששמו יודפס על החולצה הרשמית של הקבוצה בעונה הבאה., צילום: איי אף פי עמותת האוהדים והקבוצה החלו בפעילות ההתרמות הראשונה, במסגרתה כל מי שתורם 1,911 קונה קרואטי יזכה ששמו יודפס על החולצה הרשמית של הקבוצה בעונה הבאה. | צילום: איי אף פי עמותת האוהדים והקבוצה החלו בפעילות ההתרמות הראשונה, במסגרתה כל מי שתורם 1,911 קונה קרואטי יזכה ששמו יודפס על החולצה הרשמית של הקבוצה בעונה הבאה., צילום: איי אף פי

איוון רילוב, המזכ"ל של עמותת "היידוק שלנו" נשא נאום נרגש, שכלל התייחסות לאנשים שהחלו את התהליך. הוא הבטיח שהקרב למען כנות, כבוד ושקיפות לעולם לא יסתיים.

לדבריו, הליך הדמוקרטיזציה של היידוק גדול מהקבוצה עצמה, וייכתב בספרי ההיסטוריה כקרב על הדמוקרטיה עצמה. "התאריך הזה יירשם בהיסטוריה. זה היום שבו היידוק שלנו רכשה 24.53% ממניות היידוק מטומי קומפני".

42,000 אוהדי היידוק סייעו ברכישת האחוזים בסכום עתידי. עמותת האוהדים והקבוצה החלו בפעילות ההתרמות הראשונה, במסגרתה כל מי שתורם 1,911 קונות קרואטיות (כ-280 דולר) יזכה ששמו יודפס על החולצה הרשמית של הקבוצה בעונה הבאה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות