אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פורסייט הישראלית מדווחת: הסכם לשיתוף פעולה עם יצרן רכב סיני צילום: csmonitor.com

פורסייט הישראלית מדווחת: הסכם לשיתוף פעולה עם יצרן רכב סיני

במסגרת ההסכם שמוערך בכ-15 מיליון דולר ייבחנו החברות פיתוח ומסחור של מערכות סיוע לנהג המבוססות על טכנולוגיית תלת מימד לשוק הרכב הסיני

25.10.2016, 11:22 | תומר הדר

פורסייט אוטונומס הולדינגס הישראלית תשתף פעולה עם "אחת מיצרניות הרכב הגדולות בסין", כך על פי הודעת החברה. היצרנית, לפי הודעת פורסייט היא יצרנית שנמצאת בבעלות ממשלת סין ונחשבת לאחת משלושת הגדולות בסין, הגדרה שעליה עונה יצרנית הרכב הסינית צ'רי. ההסכם עצמו מוגדר כהסכם הבנות לשיתוף פעולה ולהשקעה של עד 15 מיליון דולר בחברה, סכום הנחשב צנוע במיוחד במונחי תעשיית הרכב העולמית.

במסגרת ההסכם ייבחנו צמד החברות פיתוח ומסחור של מערכות סיוע לנהג המבוססות על טכנולוגיית תלת מימד לשוק הרכב הסיני. במסגרת ההסכם יערכו שתי החברות ניסוי מיוחד בו תציג פורסייט את אב הטיפוס שלה למערכת סיוע לנהג המתריעה מפני תאונות דרכים. המערכת תותקן ברכב ניסוי של החבה הסינית שישמש את היצרנית הסינית לצורך בחינת טכנולוגיות נהיגה אוטונומית. עבור פורסייט מדובר בפרויקט חשוב, שכן הוא מאפשר לה דריסת רגל בשוק הסיני. במסגרת ההסכם הוחלט כי פורסייט תשתמש במידע שיאסף במהלך הניסוי לצורך בחינת התאמת המערכת לשוק הרכב הסיני.

מגרש מכוניות, צילום: אוראל כהן מגרש מכוניות | צילום: אוראל כהן מגרש מכוניות, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות