אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אדאקום תספק ייעוץ סייבר לרשות האכיפה והגבייה בהיקף של 5 מיליון שקל צילום: תומי הרפז

אדאקום תספק ייעוץ סייבר לרשות האכיפה והגבייה בהיקף של 5 מיליון שקל

החברה זכתה במכרז ותוקפו של ההסכם כ-5 שנים. בין השאר תספק אדאקום שירותי יישום פתרונות אבטחת מידע וסייבר ובדיקות חדירה

25.10.2016, 19:29 | רפאל קאהאן
אדאקום מערכות, ספקית של פתרונות אבטחת מידע וסייבר, הודיעה היום (ג') על זכייתה במכרז ייעוץ לאבטחת מידע עבור רשות האכיפה והגבייה. ההסכם, אשר נחתם למשך 5 שנים, בהיקף של למעלה מ-5 מיליון שקל, יעניק לרשות האכיפה והגביה את האפשרות ליישם פתרונות אבטחת מידע וסייבר התואמים את צרכי הארגון.

קראו עוד בכלכליסט

רשות האכיפה והגביה סיימה לאחרונה הסמכות תקני אבטחת מידע וסייבר בין לאומיים ISO-27001 ו-ISO-27032 – כהמשך ישיר להסמכות אלה ממשיכה הרשות בתהליך שיקנה לה הגנה בפני סיכוני סייבר, כמו גם בדיקות חדירה של גורמים עויינים.

אדאקום תסייע בשירותי ייעוץ בתחום הסייבר לרשות האכיפה והגבייה אדאקום תסייע בשירותי ייעוץ בתחום הסייבר לרשות האכיפה והגבייה אדאקום תסייע בשירותי ייעוץ בתחום הסייבר לרשות האכיפה והגבייה

שתי ההסמכות הנ"ל מתקבלות לאחר שהרשות עמדה בכל הדרישות על פי התקן הנדרש ולאחר עבודה מאומצת בת 3 שנים, בהם בוצעה עבודה מקיפה בכל ההיבטים הנוגעים לאבטחת מידע.

נעם פכלר, סמנכ"ל הטכנולוגיות של אדאקום ומומחה סייבר, אומר: "באדאקום אנו מתמחים בפרוייקטים ארוכי טווח ועתירי טכנולוגיה כדי להעניק לארגון הגנת סייבר. במהלך הפעילות נסייע לרשות האכיפה והגביה להתמודד עם האתגרים של היום, תוך שמירה על הגנת המידע".

מנהל אבטחת המידע וסייבר ברשות האכיפה והגבייה, גיא זלקר, אומר: "נסיונות חדירה למחשבי פרטיים ולמחשבים במוסדות ממשלתיים בפרט הפכה נפוצה, מאיימת ומאתגרת מיום ליום, רוב רובן של הניסיונות הינן מחוץ לארגון, אך אין אנו מקלים ראש בפריצות שיכולות להתבצע גם מתוך רשת הרשות על ידי האקרים, ארגוני פשיעה או עובד שגוייס/תמים. כמות המידע הרגיש המצוי במערכות הרשות הינו עצום".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות