אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ועד עובדי הבורסה: "מעקב אחר עובדים הוא חמור ביותר" צילום: עמית שעל

ועד עובדי הבורסה: "מעקב אחר עובדים הוא חמור ביותר"

בישיבה מחר צפוי דירקטוריון הבורסה לדון בהתקשרות שביצע היו"ר אמנון נויבך עם חברת החקירות פוקוס, שעליה לא דיווח להנהלה

26.10.2016, 06:25 | גולן חזני ורחלי בינדמן

דירקטוריון הבורסה צפוי לדון בישיבתו מחר בהתקשרות שביצע היו"ר אמנון נויבך עם חברת החקירות פוקוס. נויבך הזמין עבודת חקירה אולם לא דיווח על כך לדירקטוריון וגם לא למנכ"ל הבורסה היוצא יוסי ביינארט, כך לדבריו.

קראו עוד בכלכליסט

דירקטורים בבורסה אמרו אתמול כי ידרשו מנויבך דיווח מלא על הפעלת משרד החקירות ואת דו"חות החקירה המלאים. גיל שמואלי, בעל חברת החקירות, סירב לפרט את תוכן החקירה בטענה לחיסיון. ברקע הסכסוך המסלים מסרו מהבורסה כי כל ניסיון לקשור בין פעילות זו לנושאים פרסונליים הוא מופרך.

המידע לגבי החקירה העלה חששות של ועד עובדי הבורסה כי החקירה עלולה להיות בעניין העובדים. במייל ששלח הוועד לעובדים אתמול נכתב: "הבוקר התבשרנו על התקשרות בין הבורסה למשרד חקירות בהרצליה, שעלתה לבורסה עשרות אלפי שקלים. על פי דיווח ב'כלכליסט' נמנעה הבורסה מלהשיב על שאלות באשר לחקירה, שהתקיימה ללא ידיעת הדירקטוריון. לא ברור אחרי מי התנהלו מעקבים, והעובדה כי העניין לא דווח מעלה תהיות וסימני שאלה רבים".

עוד ציינו בוועד: "גם לנו אין מידע כלשהו, ואולם ברור כי ככל שמדובר במעקב אחר עובדים - בין שמדובר בעובדים בכירים ובין שמדובר בעובדים מן השורה - זהו עניין חמור ביותר".

בזמן שהעובדים מלינים על שלא ידעו על העסקת חברת החקירות, הם מתחילים לארוז מזוודות לקראת החופשה השנתית שמממנת להם הבורסה. מחר צפויה לצאת הקבוצה השנייה של העובדים לחופשה בת ארבעה לילות במדריד שבספרד, לאחר שהקבוצה הראשונה נפשה בספטמבר. לעובדים יש אפשרות לבחור במסגרת תקציב הרווחה המגיע להם בין חופשה זוגית בישראל לבין חופשה של העובד לבדו בחו"ל, ותוספת של בן זוג כרוכה בתשלום מלא.

אמנון נויבך, צילום: צביקה טישלר אמנון נויבך | צילום: צביקה טישלר אמנון נויבך, צילום: צביקה טישלר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות