אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
yes נגד סלקום TV: "מחבלים לנו בציוד" צילום: צביקה טישלר

yes נגד סלקום TV: "מחבלים לנו בציוד"

חברת הלוויין הגישה תלונה למשרד התקשורת נגד חבלות מכוונות ושיטתיות, לטענתה, דוגמת התקנת ציוד סלקום TV על גבי הלוויינים של yes תוך הסבת נזקים. סלקום: "yes שננטשת על ידי לקוחותיה לחוצה מהתחרות"

26.10.2016, 11:55 | אלירן מלכי

חברת הלוויין yes הגישה הבוקר (ד') תלונה למשרד התקשורת נגד המתחרה סלקום TV בעקבות מה שהיא מכנה "חבלה מכוונת" של סלקום TV בתשתית של yes.

לטענת yes, לפי העדויות שברשותם, סלקום עושה שימוש שלא כדין בתשתיות של yes בעת התקנת לקוחות, תוך השחתת התשתיות והסבת נזקים כבדים. "סלקום פועלת ביודעין לניתוק לקוחות של yes על מנת לפגוע בתחרות, תוך התעלמות גסה מזכויות ציבור הצרכנים ורמיסת זכויותיהם ברגל גסה", נכתב במכתב ששלחה סמנכ"לית הרגולציה של yes למנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר. בנוסף, טוענים בחברת הלוויין כי סלקום אף חוסמת חלק מלקוחותיה מלהתקשר למוקדי yes.

על מנת לתמוך בטענותיהם, הפיצו ב-yes תמונה בה נראת אנטנה של סלקום, שאמורה לקלוט את שידורי עידן פלוס כחלק מחבילת הערוצים של סלקום TV, ממוקמת על גבי צלחת של לוויין של yes, באופן המשבש לכאורה את שידורי החברה.

התמונה שהפיצה yes הכוללת הסבר על החבלה לכאורה התמונה שהפיצה yes הכוללת הסבר על החבלה לכאורה התמונה שהפיצה yes הכוללת הסבר על החבלה לכאורה

מסלקום נמסר בתגובה: "yes שננטשת על ידי לקוחותיה לחוצה מהצלחתה של סלקום TV"

ממשרד התקשורת נמסר כי "התלונה הגיעה אלינו ונבדקת ע"י אגף פיקוח ואכיפה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות