אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בפעם ה-3 השנה: רשת המלונת הילטון מורידה תחזיות צילום: שאטרסטוק

בפעם ה-3 השנה: רשת המלונת הילטון מורידה תחזיות

ההאטה בביקוש בארה"ב והאי ודאות הכלכלית והפוליטית באירופה, השפיעו על ביצועי הילטון שצופה כעת לעלייה של 1.5%-2% בהכנסות ב-2016

26.10.2016, 17:46 | שירות כלכליסט

חברת "הילטון וורדווייד הולדינגס" (Hilton Worldwide Holdings), שבבעלותה רשת מלונות "וולדורף אסטוריה" (Waldorf Astoria ), הורידה את תחזית ההכנסות השנתית שלה, זו הפעם השלישית השנה, על רקע ההאטה בביקוש בארה"ב והאי ודאות הכלכלית והפוליטית באירופה.

קראו עוד בכלכליסט

כעת, על פי התחזיות, צופה הילטון לעלייה של 1.5%-2% בהכנסה הממוצעת לחדר, בכל רשתות המלונות שבאחזקתה. מדד זה מחושב באמצעות הכפלת התעריף היומי הממוצע לחדר בשיעור התפוסה.

החברה, המחזיקה גם ב"קונראד" (Conrad) וברשת "דאבל טרי" (Double Tree) אמרה כי ההכנסה הממוצעת לחדר עלתה ב-1.3% והתפוסה ירדה במעט, ברבעון השלישי. התעריף היומי הממוצע לחדר עלה ב-1.5% בתקופה זו. הילטון עומדת בזמנים לפיצול רשתות "פארק הוטלס אנד ריזורטס" (Park Hotels & Resorts) ו"הילטון גראנד וייקיישנס" ( Hilton Grand Vacations) לקראת סוף השנה.

ביום שני הודיעה ענקית הספנות והתעופה הסינית, HNA, על רכישת נתח של 25% מבעלת המניות הגדולה ביותר של חברת הילטון, בלאקסטון, תמורת 6.5 מיליארד דולר. הילטון אמרה שהרווח הנקי של החברה המיוחס לבעלי המניות שלה נפל ל-187 מיליון דולר, או 19 סנט למניה, ברבעון שהסתיים ב-31 בספטמבר. זאת לעומת 279 מיליון דולר באותה התקופה אשתקד. בניכוי הוצאות חד פעמיות, הרוויחה החברה 23 סנט למניה, בהתאם לתחזית הממוצעת של אנליסטים שנסקרו על ידי רויטרס.

הכנסות החברה ממכירות עלו ל-2.94 מיליארד דולר לעומת 2.90 מיליארד דולר – פחות מתחזיות האנליסטים ל-3 מיליארד דולר. עד לסגירת המסחר אתמול, מניות החברה רשמו עלייה של 6.2% עד כה השנה.

הילטון, צילום: בלומברג הילטון | צילום: בלומברג הילטון, צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות