אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיליארדר סיני ישקיע 30 מיליון דולר באפליקציית תקשורת מחולון צילום: אמיר צוק

בלעדי לכלכליסט

מיליארדר סיני ישקיע 30 מיליון דולר באפליקציית תקשורת מחולון

ווינסון וונג, בעל השליטה בספקית שירותי התשלומים המובילה בסין, ישקיע באופן אישי באפליקציית SSL Calls. האפליקציה מאפשרת שימוש במספרי טלפון שונים ממכשיר אחד, וזאת ללא החלפת כרטיס סים או התקשרות עם חברת תקשורת נוספת

27.10.2016, 07:16 | מאיר אורבך

המיליארדר הסיני ווינסון וונג נמצא במשא ומתן מתקדם להשקעה של 30 מיליון דולר באפליקציה הישראלית SSL Calls מקבוצת Rovux. בתמורה להשקעה אמור המשקיע הסיני לקבל 70% מהאפליקציה. וינסון וונג הוא בעל השליטה בחברת איזילינק פיימנט (Easylink Payment).

SSL Calls היא אפליקציה המאפשרת לנהל ולהשתמש במספרי טלפון שונים ממדינות שונות בו זמנית, לרבות שיחות, הודעות ותא קולי המתקיימים לגבי כל מספר ומספר בנפרד, זאת מבלי להחליף כרטיס סים או להחזיק כמה מכשירים.

קראו עוד בכלכליסט

רכישת המספרים באפליקציה אינה דורשת כל התחייבות או הסכם מול חברות הטלפון השונות, מבטלת את כל הפרוצדורה עד לחיבור הקו וכן את הקושי להתנתק בסיום ההתקשרות. אין שום התחייבות בהתקשרות עם החברה וניתן לנתק כל מספר באופן מיידי.

אסף קינן, צילום: אמיר צוק אסף קינן | צילום: אמיר צוק אסף קינן, צילום: אמיר צוק

החברה מייעדת את האפליקציה לכמה קהלי יעד, החל באנשי עסקים שצריכים מספרי טלפון שמתאימים למדינות שונות, דרך שוק התיירות למי שצריכים מספר מקומי ועד שוק ההיכרויות כדי לאפשר לאנשים לשמור על אנונימיות.

בשיחה עם "כלכליסט" מספר יו"ר Rovux אסף קינן שהרעיון לאפליקציה נולד לאחר שהבין שיש להרבה אנשים בין שלמטרה עסקית ובין שלפרטית צורך בכמה מספרי טלפון. "אנחנו מאפשרים לאנשים לקבל מספר טלפון נוסף שיושב על האפליקציה. למעשה לא רק מספר אחד אלא גם כמה מספרים שהם רוצים על גבי סים אחד".

קבוצת Rovux הוקמה בשנת 2013 על ידי קינן. החברה ממוקמת כיום במגדלי עזריאלי בחולון.

SSL Calls

הוקמה: 2015

תחום: אפליקציה לניהול

מספרי טלפון

בעלות: חברת Rovux

מנכ"ל ויו"ר: אסף קינן (בתמונה)

משרדים: חולון

עוד משהו: פועלת בכ־130 מדינות בעולם

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות