אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המינהלת הודיעה: ליגת הנשים מושבתת צילום: אוראל כהן

המינהלת הודיעה: ליגת הנשים מושבתת

העונה שהיתה אמורה להיפתח ביום שני לא תצא לדרך. זאת, לטענת ראשי המינהלת, לאחר שהטוטו, משרד הספורט ומשרד האוצר הפרו הוראה מפורשת של בג"ץ להציג מתווה תקציבי לליגה. איריס שטרק: "כבר הודענו שלא נפתח את הליגה באפס תקציב"

26.10.2016, 20:46 | ynet
כאן שובתים. עונת 2016/17 בליגת העל לנשים, שהייתה אמורה להיפתח ביום שני, לא תצא לדרך. לטענת ראשי המינהלת, הטוטו, משרד הספורט ומשרד האוצר הפרו הוראה מפורשת של בג"ץ להציג מתווה תקציבי שיאפשר את פתיחת העונה, לא יאוחר מאתמול.

קראו עוד בכלכליסט

בנוסף, למרות החלטת בג"ץ לקיים את הדיון בעתירה בסוף חודש אוקטובר, ביקש הטוטו לדחות אותו ל-3 בנובמבר, שלושה ימים לאחר פתיחת העונה.

 

כזכור, בתחילת החודש הוציא בג"ץ צו ביניים, המורה למועצה להסדר ההימורים בספורט ולמדינה להציג (עד אתמול) מתווה תקציבי ומקורות מימון שיאפשרו את הפעלת הליגה.

איריס שטרק, צילום: אוראל כהן איריס שטרק | צילום: אוראל כהן איריס שטרק, צילום: אוראל כהן

יו"ר מינהלת ליגת העל לנשים, רו"ח איריס שטרק, אמרה: "הודענו בצורה ברורה שלא ניפתח את העונה באפס תקציב מבלי לקבל התחייבויות מפורשות. יש לנו אחריות לתקציב הליגה ולקבוצות".

"זה זלזול בכדורסל הנשים", הוסיפה שטרק. "לא העבירו לנו עדיין 800 אלף מתקציב העונה שעברה, על אף התחייבויות. משרד התרבות והספורט והטוטו לא מעוניינים בספורט נשים בישראל. אף אחד מהגורמים האחראים לא לוקח אחריות. אני מקווה שבית המשפט ייתן על כך את הדעת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

2 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה