אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנוע חיפוש החזיות בריולה יפעל בארץ

מנוע חיפוש החזיות בריולה יפעל בארץ

הסטארט־אפ הישראלי, שפעל עד כה בארה"ב, מבוסס על מאגר דאטה שלטענתו מאפשר לרכוש אונליין את פריט הלבוש שקשה להזמין בלי למדוד

30.10.2016, 08:02 | אורנה יפת

חברת הסטארט־אפ בריולה של אורית חשאי, תחל למכור חזיות לישראל. ל"כלכליסט" נודע כי החברה, ששיווקה עד היום חזיות לנשים בשוק האמריקאי, תיכנס לפעילות במדינות נוספות, ביניהן גם אוסטרליה וקנדה. השילוח לישראל יעשה בשלב זה מארה"ב תמורת 10 דולר למשלוח.

בריולה הוא מנוע חיפוש שמאפשר לאישה לאתר את גודל החזייה המתאים לה ולרכוש אותה מבלי למדוד, והוא מבוסס על מאגר דאטה רחב של 5 מיליון נשים. החיפוש מבוסס על אלגוריתם שלומד את המידות וההעדפות של נשים.

אתר בריולה אתר בריולה אתר בריולה

הסטרארט־אפ של חשאי, לשעבר מנהלת בקרן ההון סיכון כרמל ונצ'רס, משווק חזיות של מותגים בינלאומיים שונים כגון שאנטל, טריומף, קלווין קליין, לה פרלה, באלי ופלייטקס. לדברי חשאי, החזיות ימכרו במחיר הנמוך בעשרות אחוזים מהמחירים שמציעות חנויות ורשתות בארץ. "אני לא יודעת למה קמעונאים בארץ לוקחים ברנד מחו"ל, גם אם מדובר בחזייה לא יקרה, ומשלשים את המחיר שלה בישראל", היא אומרת, "חזיות של המותגים באלי ופלייטקס הן הזולות ביותר שנמכרות בבריולה ב־20 דולר, וברשתות בישראל מוכרים אותן ב־300 שקל. אני מוכרת במחיר המומלץ לצרכן ועדיין מרוויחה 40% ולפעמים אפילו 50%. כולם עושים פה כסף, אף אחד לא מסכן".

הסטראט־אפ הוקם ב־2011, ובשנים הראשונות התמקד באיסוף דאטה מנשים בעולם על דגמים ומידות החזיות שהן לובשות. "בתחילת הדרך המותגים סירבו לשתף איתי פעולה ולספק לי סחורה, אבל כשהתנועה באתר גדלה הם נהיו שותפים", אומרת חשאי, "כיום לקוחה שמזמינה דרך בריולה מקבלת את המשלוח ישירות מהמותג שרכשה באריזה של בריולה. אני משלמת רק לאחר שאני מוכרת את הסחורה והכל נשלח ישירות מהחברות".

בבריולה הושקעו עד כה 5 מיליון דולר, רובם על ידי קרן First Time מקבוצת The Time. בנוסף השקיעה בחברה Hds capital של חיים דבח ומשקיעים פרטיים. בקרוב תצא החברה לסבב גיוס נוסף. "את 2016 תסיים בריולה עם מעל 10 מיליון דולר מכירות", אומרת חשאי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות