אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אולם האימונים של בוסטון סלטיקס ייקרא על שם נשיא ומאמן העבר רד אורבך צילום: איי פי

אולם האימונים של בוסטון סלטיקס ייקרא על שם נשיא ומאמן העבר רד אורבך

במסגרת הסכם חסות בין קבוצת ה-NBA לחברת ניו באלאנס הוגדרו מספר יוזמות קהילתיות, בהן שיפוץ מגרשי כדורסל שכונתיים

31.10.2016, 16:33 | שירות כלכליסט

קבוצת ה-NBA בוסטון סלטיקס חתמה על חוזה חסות חדש עם יצרנית בגדי הספורט ניו באלאנס, שכולל זכויות שם לאולם האימונים החדש של הקבוצה. במסגרת החסות, ניו באלאנס "מעניקה" את חסות השם של מגרש האימונים של קבוצת ה-NBA לאגדת הכדורסל, רד אורבך.  

קראו עוד בכלכליסט

השותפות כוללת גם התחייבות לשפץ מגרשי כדורסל שכונתיים, צילום: איי פי השותפות כוללת גם התחייבות לשפץ מגרשי כדורסל שכונתיים | צילום: איי פי השותפות כוללת גם התחייבות לשפץ מגרשי כדורסל שכונתיים, צילום: איי פי

תנאי החוזה עם ניו באלאנס, שהמטה שלה נמצא בבוסטון, לא נחשפו, אך ידוע כי המותג יהפוך לשותף הרשמי של הקבוצה, וככזה יזכה לחשיפה משמעותית ברחבי האולם.

השותפות כוללת גם התמקדות על יוזמות קהילתיות, ביניהן התחייבות לשפץ מגרשים כדורסל שכונתיים ומחנות כדורסל של הסלטיקס. חלקים נוספים של השותפות כוללים נוכחות במדיה הדיגיטלית והחברתית, שיווק בכדורסל חובבנים ובולטות בשידור המשחקים מ-TD גרדן - אולם הבית של הסלטיקס.

השותפות נחשפה בטקס תחילת העבודות על מתחם האימונים בבוסטון לנדינג, שאמור להיפתח באביב 2018. המקום ייקרא מרכז אורבך במטה של ניו באלאנס וורלד, על שמו של הנשיא והמאמן המנוח של הקבוצה ארנולד "רד" אורבך.

"רד אורבך היה יזם אמיתי שתשוקתו לניצחונות והמחויבות שלו לכדורסל ולבוסטון סלטיקס היה שווה רק למחויבות שלו לאנשים ולקהילה המקומית", אמר ג'ים דיוויס, יושב הראש והבעלים של ניו באלאנס. "אנחנו גאים לחבור לבוסטון סלטיקס בכיבוד ההישגים המקצועיים והערכים האישיים שלו באמצעות הבית של רד שייפתח במטה שלנו בבוסטון".

בוסטון לנדינג הוא שטח בגודל 60 דונם בשכונת אלסטון - ברייטון, שכולל את מטה ניו וורלד בניו באלאנס וזירת ההחלקה על הקרח ווריור - מתקן האימונים החדש של קבוצת ההוקי בוסטון ברוינס, שנפתח מוקדם יותר השנה. בנוסף, השטח יכלול בניין משרדים נוסף, חנויות ומסעדות, מלון ומתחם ספורט.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות