אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יש מחליפה לבינת שוורץ: עו"ד שירה ברנד תמונה לממלאת מקום מנהלת מינהל התכנון צילום: עמית שעל

יש מחליפה לבינת שוורץ: עו"ד שירה ברנד תמונה לממלאת מקום מנהלת מינהל התכנון

שוורץ הודיעה אמש כי היא אינה מעוניינת להמשיך בתפקידה זאת על אף בקשת בית המשפט שתישאר 3 חודשים נוספים עד למציאת מחליף. ברנד כיהנה כסגניתה של שוורץ, ואחראית על 5 אגפים במנהל התכנון העוסקים בנושאים הקשורים לרשויות מקומיות

01.11.2016, 09:45 | אביב גוטר

עו"ד שירה ברנד תמונה לממלאת מקום מנהלת מינהל התכנון, כך הודיע היום (ג') ראש מטה הדיור במשרד האוצר אביגדור יצחקי. כמו כן הודיע יצחקי כי בימים הקרובים תוקם ועדת איתור למציאת מינוי קבוע.

ברנד מכהנת כסגנית של בינת שוורץ, מנהלת מינהל התכנון היוצאת, ואחראית על חמישה אגפים במנהל התכנון העוסקים בנושאים הקשורים לרשויות מקומיות. במסגרת תפקידה מובילה ברנד את הרפורמה בתכנון ובנייה שנועדו לקצר ולייעל את תחום הרישוי תוך הוספת תקנות חדשות והפעלת רישוי באופן מקוון כאשר השלב הבא כולל הקמת מכוני בקרה שאמורים לעשות סדר בכל הקשור לבקרה ופיקוח של מיזמי בנייה.

קראו עוד בכלכליסט

בינת שוורץ , צילום: עמית שעל בינת שוורץ | צילום: עמית שעל בינת שוורץ , צילום: עמית שעל

אמש הודיעה שוורץ כי היא אינה מעוניינת להמשיך בתפקידה זאת על אף בקשת בית המשפט שתישאר שלושה חודשים נוספים עד למציאת מחליף.

בדיון שנערך ביום ראשון בעקבות עתירת עמותת אדם טבע ודין בשל ניגודי עניינים בהם הייתה מעורבת, הפתיעה שוורץ את הנוכחים והודיעה כי היא אינה מעוניינת להאריך את כהונתה בשנה נוספת כפי שביקש ממנה שר האוצר משה כחלון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות