אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למרות חבילות החו"ל: גולן איבדה 4,660 מנויים בחגי אוקטובר צילום: צילום: אלכס קולומויסקי

למרות חבילות החו"ל: גולן איבדה 4,660 מנויים בחגי אוקטובר

מנגד, HOT מובייל המשיכה להתעצם עם גיוסים של 3,500 לקוחות. לרמי לוי נוספו 420 מנויים בלבד, ולמתחרה טלזר 1,450 לקוחות

02.11.2016, 08:15 | אלירן מלכי

חבילות החו"ל האטרקטיביות לא עזרו לגולן. גם באוקטובר, שהיה עמוס בחופשות חג, לקוחות עזבו את החברה, וגולן רשמה גיוס שלילי נוסף, הפעם של כ־4,660 לקוחות. זאת לעומת גיוס שלילי הרבה יותר גדול של כ־8,850 בספטמבר. מנגד, HOT מובייל ממשיכה בקצב הגיוס הבלתי פוסק שלה גם בחגים, ורשמה גיוס חיובי של כ־3,500 לקוחות באוקטובר.

קראו עוד בכלכליסט

בקרב חברות הסלולר הוותיקות לא חלו שינויים דרסטיים. אחרי שפלאפון הראתה גיוס חיובי בספטמבר של כ־1,550 לקוחות, בחודש אוקטובר רווי החגים היא רשמה גיוס שלילי של כ־1,250 לקוחות. סלקום הציגה גיוס חיובי בספטמבר של כ־1,490 לקוחות, וגיוס שלילי באוקטובר של כ־340 לקוחות. פרטנר הראתה מגמה הפוכה: גיוס שלילי בספטמבר של כ־1,740 לקוחות וגיוס חיובי באוקטובר של כ־990 לקוחות, בין היתר בזכות חבילה אטרקטיבית לחו"ל.

בנוגע לחברות הווירטואליות, רמי לוי ממשיך להראות קצב גיוס נמוך, 420 לקוחות באוקטובר, וטלזר סגרה את החודש עם 1,450 לקוחות חדשים.

מיכאל גולן. גיוסים שליליים, צילום: אוראל כהן מיכאל גולן. גיוסים שליליים | צילום: אוראל כהן מיכאל גולן. גיוסים שליליים, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
כמה טיפשים יכולים להיות אנשים החבילה הכי זולה
כמה טיפשים יכולים להיות אנשים החבילה הכי זולה טובה ומורחבת זה של גולן תראו את כל הכתבות השליליות על ספקי הסלולאר שיש בעיתונות ובטלויזיה תקראו את תלונות הלקוחות מנגד על גולן מתלונן הרגולטור אחרי שעברתי את כל החברות אני בגולן יותר מ3 שנים ללא בעיות של חיובי יתר שרות לקוחות יותר מסביר ואם היא תמכר או תפסיק לפעול אז החליט לי אני מתנייד בנתיים טוב לי וזול לי יותר מאחרים חבל שאתם לא מפנימים
Guitar  |  02.11.16
3.
גולן מתארח על רשת סלקום ולא ייעלם ברגע.
גולן מתארח על רשת סלקום ולא ייעלם ברגע. משרד התקשורת לא יכול לתת לזה לקרות, למצב שבו יום אחד לעשרות אלפי לקוחות אין מענה. עד שזה יקרה (אם זה יקרה), אני ממשיך עם גולן. אני חייב להודות שהתרגילים שלו גורמים לי אי נחת, כי ראיתי אותו באור אחר.
Coffee  |  02.11.16
לכל התגובות