אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבחירות לנשיאות הקפיצו את הכנסות טיים ורנר צילום: גטי אימג'ס

הבחירות לנשיאות הקפיצו את הכנסות טיים ורנר

שבועיים לאחר ההודעה על עסקת AT&T מדווח תאגיד המדיה על הכנסות של 7.2 מיליארד דולר ורווח של 1.83 דולר למניה ברבעון השליני - מעל תחזיות השוק. קמפיין הנשיאות הזניק את הרייטינג של רשת CNN

02.11.2016, 15:37 | שירות כלכליסט
כשבועיים לאחר פרסום עסקת המיזוג המתוכננת שלו עם AT&T מפרסם היום תאגיד הבידור והמדיה טיים וורנר (Time Warner) תוצאות רבעוניות שמתעלות על תחזיות השוק.  

קראו עוד בכלכליסט

הקבוצה סיימה את הרבעון השלישי עם רווח של 1.83 דולר למניה והכנסות של 7.2 מיליארד דולר- כשצפי האנליסטים עמד על רווח של 1.37 דולר למניה והכנסות בגובה 6.98 מיליארד דולר.

"

נהנינו מרבעון טוב, שיעזור לנו לעקוף את התחזית לשנת 2016 כולה. הרבעון מדגיש את העמדה השלטת שלנו ביצירה והפצת התכנים הטובים ביותר", אמר מנכ"ל הקבוצה ג'ף ביוקס.

ביוקס ציין כי התוצאות הטובות נבעו בעיקר מההצלחה של רשת HBO ומהזינוק ברייטינג של רשת החדשות CNN בזכות מערכת הבחירות. הביצועים הטובים של חטיבת הסרטים תרמו גם הם לנתונים החיוביים ברבעון.

לפני שבועיים הודיעה AT&T על כוונתה לרכוש את טיים וורנר בסכום ענק של 85.4 מיליארד דולר, במה שצפויה להיות אחת מעסקאות הרכישה הגדולות בתעשיית המדיה בשנים האחרונות. "העסקה מייצגת תוצאה מעולה עבור בעלי המניות שלנו והזדמנות טובה ליהנות משווי ארוך טווח גם בעתיד", אמר היום ביוקס. "השילוב עם AT&T הוא הצעד הטבעי הבא בהתפתחות של העסק שלנו, ומאפשר לנו להאיץ את יישום האסטרטגיות החשובות ביותר שלנו".

העסקה ספגה כבר ביקורת מצד הפוליטיקאים. דונלד טראמפ לדוגמה הודיע על התנגדותו לעסקה, ואמר כי אם ייבחר בבחירות שיתקיימו ביום שלישי הקרוב, הממשל שלו לא יאשר אותה.

טיים וורנר - AT&T טיים וורנר - AT&T טיים וורנר - AT&T

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות