אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קניון העמקים מתרחב ב־100 מיליון שקל

קניון העמקים מתרחב ב־100 מיליון שקל

לכלכליסט נודע כי הקניון בעפולה, שעומד לסיים שיפוץ, יוסיף 5,000 מ"ר שטחי מסחר ויקים בניין משרדים בן 4,000 מ"ר

03.11.2016, 08:38 | אורנה יפת

קניון העמקים בעפולה מתרחב בהשקעה של 100 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט". הקניון, שכולל 10,500 מ"ר שטחי מסחר, יורחב ב־5,000 מ"ר, ובנוסף יוקם מגדל משרדים על שטח של 4,000 מ"ר. הבנייה צפויה להתחיל ב־2017. ההרחבה של קניון העמקים, הגדול ביותר בעמק יזרעאל, מגיעה לקראת סיום שיפוץ בהיקף 15 מיליון שקל שעבר בשלוש השנים האחרונות.

קניון העמקים נמצא בבעלות חברת ההסעות הורן את לייבוביץ', ומנוהל על ידי חברת פרומול. מילי ליבוביץ', מבעלי הקניון, אמר כי ההחלטה להגדיל את הקניון קשורה לעלייה הצפויה במספר התושבים בעפולה. "בעפולה יש 48 אלף תושבים ומספר התושבים בה צפוי לגדול פי חמישה בשנים הקרובות. מדובר בתוספת של יותר מ־200 אלף תושבים ובהקמה של 7,000 דירות חדשות בעיר", אמר ליבוביץ'. "סיבה נוספת היא הרצון להכניס מותגים בינלאומיים ורשתות אופנה גדולות ישראליות שכיום חסרות בקניון".

הדמיית קניון העמקים בעפולה הדמיית קניון העמקים בעפולה הדמיית קניון העמקים בעפולה

מלבד רשת האופנה קסטרו, צומת ספרים וסניף סופר־פארם, הקניון מאוכלס בעיקר ברשתות בינוניות או קטנות כגון אריסטו שמט, עונות, ג'אמפ, הלפרין, והוא סובל ממחסור במותגי עוגן כגון מותגי קבוצת פוקס, רנואר ומותגים בינלאומיים כמו H&M, אמריקן איגל ונייקי. לאחר ההרחבה צפוי לפעול בקניון גם חדר כושר על שטח של 1,300 מ"ר ויוגדל מספר אולמות הקולנוע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
הקניון זקוק להנשמה דחופה. אני תושב חיפה וביקרתי
הקניון זקוק להנשמה דחופה. אני תושב חיפה וביקרתי בו במקרה לפני כחצי שנה והזדעזעתי שב 2016 קיים קניון מוזנח כ"כ שהזכיר לי את הקניונים מלפני 30 שנה כשהייתי ילד. העיר עפולה מתפתחת בקצב מהיר ויש לה ראש עיר שעושה דברים מדהימים ומגיע לתושבי עפולה והעמק קניון מושקע שמכבד את עצמו. הכיוון בהחלט נכון ומתבקש אבל חובת התוצאה על הבעלים של הקניון. בהצלחה
Bone  |  03.11.16
לכל התגובות