אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הותר לפרסום: שופט מכהן נחקר באזהרה בחשד לביצוע עבירות מין; התיק נסגר בהיעדר אשמה צילום: גולן פרידנפלד

הותר לפרסום: שופט מכהן נחקר באזהרה בחשד לביצוע עבירות מין; התיק נסגר בהיעדר אשמה

בנוגע ליתר הפרשה, לרבות פרטי השופט והמתלוננת, קיים עדיין צו איסור פרסום; במשרד המשפטים הדגישו כי הודעה על קיומה של החקירה נמסרה בזמן אמת להנהלת בתי המשפט ולנשיאת בית המשפט העליון, מרים נאור

03.11.2016, 15:58 | זוהר שחר לוי

הותר לפרסום: שופט מכהן נחקר באזהרה בחשד לביצוע עבירות מין, והתיק נסגר בעילה של "חוסר אשמה". על יתר פרטי הפרשה הוטל צו איסור פרסום.

קראו עוד בכלכליסט

על פי הודעת משרד המשפטים שפורסמה היום (ה'), החקירה בעניינו של השופט התנהלה במהלך החודשים האחרונים. "בתום חקירה מאומצת, שבמסגרתה נחקר השופט באזהרה, החליט היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, על פי המלצת היחידה החוקרת ופרקליט המדינה, לגנוז את תיק החקירה בעילה של 'חוסר אשמה'", נכתב בהודעה.

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט. הכריע לסגור את התיק, צילום: עמית שאבי היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט. הכריע לסגור את התיק | צילום: עמית שאבי היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט. הכריע לסגור את התיק, צילום: עמית שאבי

במשרד המשפטים הדגישו כי הודעה על קיומה של החקירה ועל גניזת התיק נמסרה בזמן אמת להנהלת בתי המשפט ולנשיאת בית המשפט העליון, מרים נאור.

בנוגע ליתר הפרשה, לרבות פרטי השופט והמתלוננת, קיים עדיין צו איסור פרסום שהוטל במהלך החקירה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
אפשר לפתור כל בעיה משפטית, ע"י בורר מוסכם
אפשר לפתור כל בעיה משפטית, ע"י בורר מוסכם על שני המתדיינים, מחוץ לבית המשפט. כך שאין צורך בכל כך הרבה שופטים ובתי משפט, המפוזרים במדינה, כמו חנויות אופנה. קיים צורך דחוף להפחית מכוחה של כלל מערכת המשפט. הכוח משחית כל חלקה טובה. שופט החשוד בהטרדה מינית, יש להשעתו עד תום הבירור בעניינו ואם יש להעמידו לדין. שופט לא נמצא מעל החוק. במקרה הנ"ל, יש לפרסם בציבור את כל הפרטים, אודות הפרשה. אם לא, הדבר יהווה פגיעה, באימון הציבור במערכת המשפט. 
Cocktail  |  05.11.16