אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ערוץ 20 בדרך לשידור מהדורת חדשות צילום: נדב כהן יונתן

ערוץ 20 בדרך לשידור מהדורת חדשות

המועצה לשידורי כבלים ולוויין החליטה לקיים שימוע ציבורי בטרם תאשר את בקשת ערוץ 20 לשדר חדשות. הציבור יוכל להגיש הסתייגויות, ואם תאושר הבקשה יכול הערוץ לשדר מהדורה בת שעה

03.11.2016, 16:05 | אלירן מלכי
המועצה לשידורי כבלים ולוויין החליטה היום (ה') לקיים שימוע ציבורי בטרם תאשר את בקשת ערוץ 20 לשדר חדשות. במהלך השימוע יוכל הציבור הרחב להגיש למועצה הסתייגויות להענקת היתר מהדורת החדשות לערוץ. במידה שהמועצה תאשר את הבקשה, הערוץ יוכל לשדר מהדורה בת שעה, ובנוסף שלושה מבזקי חדשות של עשר דקות כל אחד.

קראו עוד בכלכליסט

ערוץ 20, שעלה לאוויר בחודש אוגוסט 2014 ושהייעוד שנקבע לו הוא שידורי מורשת, רשאי כחלק מהרישיון שלו לשדר חדשות בתנאי שמועצת הכבלים והלוויין, הרגולטור המפקח עליו, יאשר לו לעשות זאת. בחודש מרץ החל הערוץ את הליך הבקשה לקבל היתר שידור החדשות מהמועצה, וערך את כל השינויים לצורך כך.

שידורי החדשות ייכללו במכסת התכנים הכלליים (תכנים שאינם שידורי מורשת), העומדים על 25% מכלל שידורי הערוץ. כחלק מההחלטה על פרסום השימוע, החליטה המועצה לבצע שינויים בנספח האתיקה ובנספח ההפרדה המבנית והעסקית של הערוץ כך שיתאימו גם לשידורי חדשות. בנוסף קבעה המועצה כי הערוץ מחויב להצטרף למועצת העיתונות המחזיקה תקנון אתיקה המחייב את חבריה.

תוכנית "הפטריוטים" בערוץ 20, צילום: נדב כהן יונתן תוכנית "הפטריוטים" בערוץ 20 | צילום: נדב כהן יונתן תוכנית "הפטריוטים" בערוץ 20, צילום: נדב כהן יונתן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות