אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי ג'קי בן זקן: הסדר טיעון נוסף בתיק בן אליעזר צילום: עטא עוויסאת

אחרי ג'קי בן זקן: הסדר טיעון נוסף בתיק בן אליעזר

איש הכספים והבנקאי לשעבר צ'רלי יהודה יורשע בעבירות של הלבנת הון ויקנס ב-75 אלף שקל; מאסר על תנאי יוטל עליו בהתאם לשיקול בית המשפט

03.11.2016, 19:22 | נעמי צורף
עוד הסדר טיעון בתיק בן אליעזר: איש הכספים והבנקאי לשעבר, צ'רלי יהודה, הגיע להסדר טיעון עם הפרקליטות בפרשת בנימין בן אליעזר כחודש לאחר שאיש העסקים ג'קי בן זקן הגיע גם הוא להסדר.

קראו עוד בכלכליסט

יהודה חתם בתחילת השבוע על הסכם לפיו הוא יורשע בעבירות של הלבנת הון ויקנס ב-75 אלף שקל. מאסר על תנאי יוטל עליו בהתאם לשיקול בית המשפט. ההסכם הוגש אמש לבית המשפט המחוזי בתל-אביב על ידי באי כוחו של יהודה, עוה"ד גיל דחוח וגלית רוטנברג, והדיון לגביו צפוי להתקיים במהלך שבוע הבא.

ג ג'קי בן זקן | צילום: אלכס קולומויסקי ג

על פי כתב האישום שהוגש נגדו, יהודה ביצע מספר המרות מט"ח עבור בן אליעזר תוך כדי שהוא מזדהה כמבקש השירות על מנת לגרום לזיהוי ודיווח לא נכון ובכך להסתיר את העובדה שבן אליעזר מחזיק בסכומים כה גבוהים של מט"ח במזומן. "בן אליעזר המיר מאות אלפי דולרים באמצעות צ'רלי יהודה, חלקם ללא דיווח ותוך נקיטת פעולות הסוואה", נכתב בכתב האישום שעודכן לאחר מותו של בן אליעזר באוגוסט האחרון. על פי כתב האישום, בן אליעזר החזיק במט"ח במזומן בשווי של כ-2.1 מיליון שקל. מתוכם, יהודה המיר עבורו מט"ח בשווי של כ-800 אלף שקל ובשיקים המומרים השתמש בן אליעזר כדי לרכוש דירה לביתו הבכורה, נויה.

לאחר מותו של בן אליעזר, הודיעה הפרקליטות כי תמשיך בהליכים נגד יתר הנאשמים בשל "אינטרס ציבורי מובהק". שלב ההוכחות יחל בשבוע הבא וצפוי להימשך לאורך כל חודש נובמבר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות