אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מהלכים אימים: העיתונאי מתן חודורוב הוכה על ידי סוכן נדל"ן

הפרשן הכלכלי של חדשות 10 הוצא באלימות ממשרדי חברת היזמות מונסונגו השקעות במהלך ניסיון לצלם במקום

06.11.2016, 14:33 | אלירן מלכי

הפרשן הכלכלי של חדשות 10 מתן חודורוב הוצא באלימות במהלך ניסיון לצלם ביריד מכירה של חברת היזמות מונסונגו השקעות של היזם גיא מונסונגו. 

חודורוב וצוות הצילום הגיעו למשרדיו של מונסונגו כדי לעמת את נציגי החברה עם טענות שהעלה תחקיר של חודורוב, לפיו מונסונגו משווק פרויקטים של דיור באזור רמת גן ללא תוכניות בנייה ובבת ים הוא סיים לאחרונה שיווק פרויקט מבלי שרכש בכלל את זכויות הבנייה מהבעלים החוקיים. חודורוב טוען שמונסונגו גבה עמלת שיווק שלא יוחזרו ללקוחות במידה והפרויקט ייכשל כפי שכבר קרה בעבר. עם זאת, כאמור גורש באלימות מהמשרדים.

מתוך התיעוד מתוך התיעוד מתוך התיעוד

חודורוב מסר כי "הגעתי עם תחקירן 'אנליסט' למשרדו של גיא מונסונגו כדי לבקש תשובות לממצאים המטרידים שעולים מתחקיר שערכנו על החברות בניהולו - למשל, מכירת עשרות דירות, תוך גביית מקדמות בסכומי עתק, מבלי שהיזם בכלל רכש את זכויות הבנייה מבעליהן החוקיים. האירוע הוגדר ככינוס מכירות פתוח למתעניינים, ואני בהחלט מתעניין בשיטת מונסונגו המסכנת שוב ושוב את כספי הציבור בשוק הנדל"ן. לצערי, במקום להשיב לגופן של שאלות, אחד מסוכני המכירות הבכירים של החברה בחר לנהוג באלימות קשה ובבריונות שבה טרם נתקלתי גם בעימותים מקצועיים קודמים. לא נירתע מהכוחנות ונביא את התחקיר לשידור, ככתבו וכלשונו, הערב".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
אין כאן הסגת גבול. יש אלימות נטו
מתן חודרוב הגיע למשרדים של עסק ולא התפרץ לביתו הפרטי של אותו יזם נדל"ן. גם אם התנהגותו של מתן חודורוב לא מוצאת חן בעיניו ורצה לסלקו משם, הדרך היא להזמין ניידת משטרה. מה גם שמתן חודורוב לא נהג באלימות אלא הציג בפניו שאלות. יכול היה הסוכן לסרב בנימוס לענות ולבקש שיעזוב את המקום, מבלי לדחוף אותו, ו/או להזמין ניידת משטרה. הסוכן לקח כאן את החוק לידיו ואני מקווה שימצא את מקומו בבית המעצר ( וזה מבלי כל קשר לפעילות החברה... ואם נעשו שם דברים לכאורה במרמה , או לא)
דוד הכורדי  |  08.11.16
לכל התגובות