אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפליקציית ג'ימייל החדשה לאייפון תאפשר ביטול שליחת מייל צילום: itunes

אפליקציית ג'ימייל החדשה לאייפון תאפשר ביטול שליחת מייל

גוגל הוציאה גרסה חדשה לאפליקציית המייל הפופולרית שכוללת תכונות שהופיעו עד כה רק בגרסת האנדרואיד, הבולטת ביניהן היא אפשרות להתחרט ולבטל את שליחת המייל בשניות הראשונות לאחר שנשלח

08.11.2016, 17:10 | רפאל קאהאן

גוגל השיקה גרסה חדשה של אפלקיציית הג'ימייל לאייפון והוסיפה אליה תכונות שעד עתה היו שמורות לגרסת האנדרואיד, כגון ממשק משודרג, אייקונים חדשים וחוויית משתמש משופרת שאמורה להאיץ את האפליקציה. 

קראו עוד בכלכליסט

השיפורים בממשק כוללים שימוש בהחלקה לצד על מנת לשמור מייל או למחוק אותו, זאת בתנאי שהגדרתם את ההעדפות שלכם בהגדרות של האפליקציה. גוגל גם שיפרה את מנגנון החיפוש והאיצה אותו כדי שהתוצאות יצופו מהר יותר במהלך ההקלדה וכן שיפור בזיהוי טעויות כתיב.

 , צילום: itunes צילום: itunes  , צילום: itunes

עם זאת, השינוי העיקרי הוא הטמעתה של מערכת לביטול שליחת מייל. מדובר בהשהיית שליחה שמאפשרת למשתמש כמה שניות להתחרט אחרי ששלח את המייל. אין זה מנגנון אחזור מיילים כמו באאוטלוק למשל ומייל שיישלח ידרוש מכם להתמודד עם התוצאות. 

אפליקציית ג'ימייל מהווה אלטרנטיבה פופולרית יחסית לאפליקציית המייל הפנימית של האייפון, ולמרות שבכל סמארטפון מותקנת אפליקציית מייל ייעודית משתמשים רבים מעדיפים דווקא את האפליקציה החיצונית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות