אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משרד הביטחון התחייב לשכור 25 יח"ד בפרויקט השכרה ארוכת טווח בירוחם צילום: דוברות ירוחם

משרד הביטחון התחייב לשכור 25 יח"ד בפרויקט השכרה ארוכת טווח בירוחם

מדובר בשכונת צהלה שכוללת 108 יחידות המיועדות לכוחות הביטחון, שיוכלו לשכור אותן לתקופה של 3 שנים עם אופציה לשנה נוספת

08.11.2016, 17:24 | אביב גוטר

משרד הביטחון יעניק לעיריית ירוחם רשת ביטחון והתחייב לשכור 25 יחידות דיור לפרויקט השכרה ארוכת טווח בשכונת צהלה בעיר.

השכונה כוללת 108 יחידות המיועדות לאנשי כוחות הביטחון, ובתוכם למשרתי הקבע שיעברו דרומה במסגרת הקמת קריית ההדרכה (עיר הבה"דים). חברת ניהול תנהל את יחידות הדיור להשכרה למשך תקופה של 10 שנים שלאחר מכן יוכלו למכור אותן בשוק החופשי. אנשי כוחות הביטחון יוכלו לשכור את יחידות הדיור הללו לתקופה של 3 שנים עם אופציה לשנה נוספת.  

ירוחם, צילום: תומי הרפז ירוחם | צילום: תומי הרפז ירוחם, צילום: תומי הרפז

ההסכם שנחתם הבוקר (ג') בין ראש מועצת ירוחם מיכאל ביטון ומנכ"ל משרד הביטחון אודי אדם, מספק למעשה ערבות כלכלית לחברת הניהול וזאת

בכדי שתוכל לנהל את הפרויקט ללא דאגות.

מועצת ירוחם היא זו שיזמה את הפרויקט, שכן יחידות הדיור נבנו באמצעות החברה הכלכלית שלה. 13 משפחות ראשונות כבר זכו במכרז לרכישת הבתים ובקרוב החברה הכלכלית צפויה לצאת במכרז נוסף למכירת עשרות בתים נוספים.

מנכ"ל משרד הביטחון אודי אדם אמר היום כי "אנו צופים שההסכם, יחד עם מעטפת כלכלית-חברתית שלמה שמשרד הביטחון מקדם בנגב, יעודדו את משפחות אנשי הקבע לעבור דרומה בעקבות הבסיסים". ראש עיריית ירוחם מיכאל ביטון הוסיף: "אנו מממשים את הפוטנציאל הגלוי בעיר הבה''דים. בשנים האחרונות עשרות אנשי קבע מעיר הבה''דים התיישבו בירוחם, עשרות עובדים תושבי ירוחם עובדים בעיר הבה''דים, ואנו מהדקים את הקשר יום יום".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות