אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בתקופה סוערת: טבע ממנה יועץ משפטי ראשי חדש

בתקופה סוערת: טבע ממנה יועץ משפטי ראשי חדש

החברה הודיעה היום על מינויו של דיוויד סטארק לתפקיד במקומו של ריצ'רד אגוזי, שיעזוב את החברה אחרי 21 שנה מסיבות אישיות

08.11.2016, 20:45 | דרור רייך

על רקע תנודות במניה וחקירה בעניין תיאום מחירי תרופות בענף הגנריקה, טבע ממנה יועץ משפטי ראשי חדש. דיוויד סטארק ייכנס לאחד התפקידים הבכירים בחברה. זאת במקום ריצ'רד אגוזי, שמסכם 21 שנות עבודה בטבע. מטבע נמסר כי אגוזי יוצא לחופשה מסיבות אישיות. 

קראו עוד בכלכליסט

טבע מתמודדת בימים אלה עם שתי חזיתות משפטיות. הראשונה נוגעת לדיווחים בארה"ב שעד סוף השנה יוגשו כתבי אישום נגד 12 חברות תרופות, ככל הנראה כולל טבע, על תיאום מחירי תרופות.

בחזית השנייה הגישה טבע תביעה נגד הבעלים הקודמים של רימסה המקסיקנית, בטענה כי הם מאשימים אותה לשווא בהונאה. לאחר השלימה את רכישת חברת התרופות ב־2.3 מיליארד דולר, גילתה טבע הפרות חמורות שבוצעו תחת ניהולם של פרננדו וליאופולדו אספינוזה, המוכרים והבעלים דאז.

"דיוויד סטארק הוא חלק בלתי נפרד מהצוות המשפטי של טבע מאז הצטרפותו לחברה ב־2002", אמר ארז ויגודמן, נשיא ומנכ"ל טבע, על המינוי החדש. "לאחרונה כיהן כמשנה ליועץ המשפטי הראשי של טבע, ובהנהגתו הגיעה החטיבה המשפטית להישגים חשובים, בהם סגירת הרכישות של אלרגן ואנדה וזכיות בתיקים חשובים".

לסטארק יותר מ־20 שנות ניסיון בתחום המשפטי, שהחלו בעבודה במשרדי עו"ד בניו יורק. מאז הצטרף לטבע מילא מספר תפקידים בחברה בשתי יבשות אמריקה.

ארז ויגודמן מנכ"ל טבע, צילום: צביקה טישלר ארז ויגודמן מנכ"ל טבע | צילום: צביקה טישלר ארז ויגודמן מנכ"ל טבע, צילום: צביקה טישלר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות