אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמדוקס עמדה בתחזיות האנליסטים לרבעון צילום: נתן דביר

אמדוקס עמדה בתחזיות האנליסטים לרבעון

החברה רשמה צמיחה של 1% להיקף של 930 מיליון דולר. החברה צופה לרבעון הבא הכנסות של 975-935 מיליון דולר עם רווח מתואם של 87 עד 93 סנט למניה

09.11.2016, 12:02 | דרור רייך

אמדוקס דיווחה אמש בתום המסחר בוול סטריט על הכנסות של 940 מיליון דולר ארה"ב ברבעון הרביעי הפיסקלי של שנת הכספים, גידול של 1% בהשוואה להכנסות הרבעון הקודם שעמדו על 930 מיליון דולר ובדומה לתחזית האנליסטים.

קראו עוד בכלכליסט

הרווח הנקי עמד על 132 מיליון דולר או 89 סנט למניה, בדומה לרווח נקי של 130 מיליון דולר, או רווח של 84 סנט למניה ברבעון המקביל אשתקד. אמדוקס סיפקה גם תחזית פיננסית בה היא צופה הכנסות ברבעון הבא שיסתכמו ב-975-935 מיליון דולר עם רווח של 87 עד 93 סנט, בדומה לתחזיות הכלכלנים.

ענקית הבילינג דיווחה במהלך הרבעון על רכישת שלוש חברות תוכנה תמורת 260 מיליון דולר, את פונטיס (Pontis) הישראלית בכ־100 מיליון דולר את Vindicia האמריקאית, ו־Brite:Bill האירית.

המוצר המרכזי של פונטיס הוא פלטפורמת שיווק לספקי שירותי תקשורת, כמו וודפון, טי־מובייל, O2 ו־HOT הישראלית. מדובר בהמשך טבעי לשיתוף הפעולה בין שתי החברות, שכן כיום אמדוקס, שאף מושקעת בפונטיס, משמשת כאחת המשווקות המרכזיות של מוצריה.

Vindicia שממוקמת בסליקון ואלי מאפשרת לחברות שירותים דיגיטליים לצרף לקוחות ולעבד תשלומים עבור תכנים דיגיטליים מבוססי ענן. Brite:Bill הממוקמת בדאבלין הופכת את החשבון שמקבל הלקוח לערוץ להתקשרות, כך שהחשבוניות הדיגיטלית הופכת לאינטראקטיבית.

אלי גלמן, מנכ"ל אמדוקס, צילום: נתן דביר אלי גלמן, מנכ"ל אמדוקס | צילום: נתן דביר אלי גלמן, מנכ"ל אמדוקס, צילום: נתן דביר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות