אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה: עדכונים חמים מהרשת צילום: Katherine Lorimer

מה הלאה: עדכונים חמים מהרשת

קסדה מגניבה שהופכת את ההורים לסוס עבודה, פנס עם אור בעוצמה פסיסית, טיל עם מצלמת גופרו, יינות בוטיק מותאמים אישית ומדעית, מיקרוסקופ להרכבה עצמית שעשוי מנייר והמשחק six! ההתמכרות הבאה שלכם

10.11.2016, 07:58 | אחי רז

לדהור: אבא טורבו

כשהילדים דורשים להתיישב על הכתפיים שלכם זה לא חייב להיות עינוי מתמשך, בזכות Piggback Driver. הקסדה המגניבה הזאת הופכת אתכם לסוס עבודה, ואת הילד לרוכב מיומן. הוא יכול לנווט באמצעות הכידון, ששולח ויברציות לכיוון הרצוי, לדרוש בוסט מהירות באמצעות כפתור טורבו וכמובן לצפור. עדיין בשלב הקונספט.

 , צילום: Piggybackdriver.nyc צילום: Piggybackdriver.nyc  , צילום: Piggybackdriver.nyc

לנפוש: המאור הגדול

בכל הנוגע לקמפינג, האלמנטים הבסיסיים הם אור וחום. חברת Wicked Lasers מתמחה, כמשתמע משמה, במוצרי לייזר ואור רבי־עוצמה. הפנס החדש שלה נקרא פלאשטורצ' מיני, והוא מספק אור לבן בעוצמה פסיכית, שיכולה לשמש אתכם להדלקת מדורה, חיתוך של יריעות קלות, ואפילו הרתחת מים לבישול. 199 דולר.

 , צילום: bit.ly/2eVwOHi צילום: bit.ly/2eVwOHi  , צילום: bit.ly/2eVwOHi

לתעד: סלואו־מו בליסטי

צילומים אוויריים עם רחפן נהפכו בשנים האחרונות לעסק נגיש, אבל עדיין קצת יקר ומסובך. כאן נכנס לתמונה AER, טיל עשוי פוליפרופילן שעל ראש החץ שלו מרכיבים מצלמת גופרו ומשליכים במסלול הבליסטי המועדף עליכם. לא רק שזה פתרון זול ופשוט יותר מרחפן, הוא גם מכניס ז'אנר צילומי חדש לרפרטואר. 39 יורו בקיקסטארטר.

 , צילום: kck.st/2dEOyKi צילום: kck.st/2dEOyKi  , צילום: kck.st/2dEOyKi

לגלות: המיטב של הקירות

בעשר השנים האחרונות מתעדת הצלמת והספרנית קתרין "לונה פארק" לורימר את עבודות הגרפיטי בעיר מגוריה. מכיוון שהעיר היא ניו יורק, מגוון היצירות והלוקיישנים הוא אינסופי, ואפשר לטבוע בו לעד. כדי לצוף, היא בחרה את הקרם דה לה קרם של העשור האחרון ומציגה אותו בספר חדש, שכולו אמנות אורבנית עדכנית. 30 דולר.

 , צילום: Katherine Lorimer צילום: Katherine Lorimer  , צילום: Katherine Lorimer

לשחק: שש אש

איפשהו על הספקטרום שבין טטריס לג'נגה יושבת ההתמכרות הבאה שלכם. למשחק הזה קוראים Six!, על שם המשושה שניצב על ראש המגדל המורכב ממצולעים, שאותם צריך לסלק מהדרך בלי להפיל את המשושה לאחד הצדדים. ככל שמתקדמים מבינים את המורכבות העדינה של המשחק ואוהבים אותו יותר. חינם לאנדרואיד ואייפון.

 , צילום: sixga.me צילום: sixga.me  , צילום: sixga.me

לשתות: בהתאמה גנטית

יש אנשים שמאמינים שהם אמורים לאכול לפי סוג הדם, אז למה שלא יהיה מקום גם לשירות משלוחי יין על פי דנ"א? זה בדיוק ההימור של המיזם האמריקאי Vinhome, שמתהדר בנבחרת משולבת של חוקרים ומומחי יין ומבטיח לבחור ללקוחות שישלחו דגימת רוק ארגז חודשי של יינות בוטיק מותאמים אישית ומדעית. זה לא יכול להיכשל.

 , צילום: vinome.com צילום: vinome.com  , צילום: vinome.com

לחקור: מיקרוסקופ לכל ילד

פרופ' מנו פראקאש, מומחה להנדסה ביולוגית מסטנפורד, חושב שנפלאות החיים המיקרוסקופיים צריכים להיות נגישים לכולם. לשם כך הוא פיתח את הפולדסקופ — מיקרוסקופ להרכבה עצמית שעשוי נייר, ובעל איכות אופטית שלא נופלת מזו של מכשירים סטנדרטיים. היעד של פראקאש הוא שהמחיר הסופי לצרכן לא יהיה יותר מדולר אחד.

 , צילום: foldscope.com צילום: foldscope.com  , צילום: foldscope.com

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות