אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבעלים לשעבר של רשת נעלי MIX שקרסה, נשלח למעצר בית צילום: שאטרסטוק

הבעלים לשעבר של רשת נעלי MIX שקרסה, נשלח למעצר בית

דרור דהן, שהוכרז פושט רגל, נחקר היום במשטרה בחשד לעבירות הלבנת הון, זיוף וקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות

09.11.2016, 19:49 | נעמי צורף ותומר גנון

יחידת הונאה מרכז של המשטרה עצרה היום (ד') את דרור דהן, בעלים לשעבר של רשת חנויות נעליים שקרסה נעלי MIX, והוא הוכרז כפושט רגל. דהן נחשד שהוציא במרמה מיליוני שקלים במרמה ממשקיעים. בהמשך שוחרר למעצר בית.

קראו עוד בכלכליסט

בחודש יוני האחרון פורסם ב"כלכליסט" כי שלושה משקיעים שהעבירו לטענתם לדהן עשרות אלפי שקלים כל אחד, הגישו תלונות למשטרת נתניה בטענה שהוצאו מהם כספים במרמה. היקף הכספים שנמחקו לפי שלוש התלונות מגיע לכ-2 מיליון שקל. דהן נחקר בחשד לעבירות הלבנת הון, זיוף וקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות.

אילוסטרציה, צילום: יחידת הדוברות של רשות המסים אילוסטרציה | צילום: יחידת הדוברות של רשות המסים אילוסטרציה, צילום: יחידת הדוברות של רשות המסים

בתלונות שהוגשו למשטרה נטען שדהן הציג את עצמו בהתכתבויות עם משקיעים כמנכ"ל חברה בשם OrDa Trading. הוא שכנע אותם לנהל באמצעותו תיקי השקעות בהיקף של מיליוני שקלים, תוך הבטחה להפסדים מוגבלים. עם זאת, כך נטען בתלונות, כל הכספים שהועברו אליו נמחקו. באחת התלונות נטען בנוסף שדהן זייף דו"חות על מסחר ופעולות שבוצעו לכאורה בתיק השקעות מול ברוקר אמריקאי, וזאת גם לאחר שכל הכספים נמחקו.

המשטרה דרשה להאריך את מעצרו לשישה ימים, אולם בהמשך הגיע דהן, באמצעות עורך דינו מוטי לזר, להסכמות עם המשטרה במסגרתן שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים לשבועיים, עד 23 בנובמבר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות