אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנהל שיווק חטיבת המזגנים באלקטרה עובר לתדיראן צילום: יוני ראיף

מנהל שיווק חטיבת המזגנים באלקטרה עובר לתדיראן

דרור ריזנברג שעבד באלקטרה 16 שנה ופוטר, עובר לעבוד בחברת תדיראן. אלקטרה הגיבה בבקשה לצו מניעה

10.11.2016, 08:57 | אורנה יפת

מנהל שיווק חטיבת המזגנים שעבד עד לאחרונה בחברת אלקטרה ופוטר, עבר כעת לעבוד בחברת תדיראן. ל"כלכליסט" נודע כי דרור ריזנברג, שהיה מינוי של המנכ"ל הקודם, יקי ודמני, חצה את הקווים למתחרה כמה שבועות לאחר שנאלץ לעזוב את אלקטרה, שם עבד במשך 16 שנה. בתגובה אלקטרה פנתה לבית המשפט בבקשה להוציא צו מניעה שיעצור את המעבר.

לריזנברג ידע רב בתחום שיווק המזגנים בכלל ושל אלקטרה בפרט — הוא הכין עבורה את תוכניות העבודה השיווקיות ל־2016 ואף היה מעורב בתוכניות לשנה הבאה. בתדיראן משמש ריזנברג באותו תפקיד — מנהל שיווק תחום המזגנים. בתדיראן זוהי החטיבה המרכזית והפעילות העיקרית של יבואנית מוצרי החשמל, לאחר שיצאה ממרבית פעילות המוצרים הלבנים ונשארה פעילה רק עם המותגים קריסטל ואמקור, שאותם לא הצליחה למכור עד כה. מבחינתה של תדיראן, מדובר באיוש אסטרטגי שכן היא מתחרה ראש בראש מול אלקטרה על קטגוריית המזגנים. בין שתי השחקניות, שכל אחת מהן אוחזת בנתח של כ־40% משוק המזגנים, קיימת תחרות עזה וגם מלחמות אגו. מאלקטרה לא נמסרה תגובה. תדיראן מסרה בתגובה: "אנו שמחים וגאים על הצטרפותו של דרור ריזנברג לתדיראן".

זאב קלימי, מנכ"ל אלקטרה, צילום: יוני ראיף זאב קלימי, מנכ"ל אלקטרה | צילום: יוני ראיף זאב קלימי, מנכ"ל אלקטרה, צילום: יוני ראיף

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות