אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שבת שלום לפטריק דרהי - שיפור ברווחיות של אלטיס ברבעון צילום: רמי זרנגר

שבת שלום לפטריק דרהי - שיפור ברווחיות של אלטיס ברבעון

השיפור ברווחיות ענקית הכבלים הבינלאומית נבע בעיקר מעסקיה של החברה בארה"ב, כאשר השוק הצרפתי נותר תחרותי וקשה. השיפור ב-EBITDA הגיע למרות קיפאון בהכנסות על 5.9 מיליארד יורו

11.11.2016, 16:11 | שירות כלכליסט

אלטיס (Altice), אימפריית הכבלים של פטריק דרהי, בעל השליטה ב-HOT, דיווחה היום (ו') על שיפור ברווחיות ברבעון השלישי, הודות לשיפור בעסקיה בארה"ב וסימנים לשיפור בחברת הכבלים הצרפתית שלה SFR.

קראו עוד בכלכליסט

החברה דיווחה כי ה-EBITDA עלה ב-8.3% לסכום של 2.33 מיליארד יורו (2.6 מיליארד דולר), בעוד שהמכירות נותרו ללא שינוי על 5.89 מיליארד יורו. הרווח תאם את תחזיות האנליסטים, ואילו ההכנסות עקפו את התחזיות, שציפו להכנסות של 5.81 מיליארד יורו.

אלטיס רכשה ביוני את כייבלויזיון סיסטמס האמריקאית ועוד קודם לכן את סדנלינק קמיוניקיישנס, זאת בניסיון לגוון את העסקים ולהתרחק משוק הטלקום האירופי - שסובל מקיפאון בהכנסות.

התחרות בצרפת נותרה קשה. SFR המשיכה לאבד לקוחות ברבעון האחרון, אך הרווח התפעולי טיפס ב-0.6% ל-1.04 מיליארד יורו. לעומת זאת, החטיבה האמריקאית של החברה, אלטיס יו.אס.איי, דיווחה על זינוק של 20% ברווח התפעולי. בסוכנות רויטרס דיווחו בחודש שעבר כי החברה האמריקאית מתכננת לבצע הנפקה ציבורית ראשונה. עם זאת, מנכ"ל החטיבה האמריקאית דקסטר גואי אמר כי לא מתוכננות רכישות נוספות בזמן הקרוב.

"נרשם שיפור בביצועים הפיננסים שלנו בכל השווקים הגדולים שבהם אנחנו פועלים, כולל צרפת, ארה"ב ופורטוגל", מסר מנכ"ל אלטיס מישל קומבס.

פטריק דרהי, צילום: אוראל כהן פטריק דרהי | צילום: אוראל כהן פטריק דרהי, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות