אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סנודן: "ניצחונו של טראמפ בבחירות הוא רגע אפל בהיסטוריה של האומה שלנו" צילום: יוטיוב

סנודן: "ניצחונו של טראמפ בבחירות הוא רגע אפל בהיסטוריה של האומה שלנו"

איש ה-NSA לשעבר שהדליף מסמכים הנוגעים לריגול מקוון של ארה"ב: "צעירים צריכים לעבוד על טכנולוגיה שתבטיח שמירה על זכויות אדם"

11.11.2016, 16:30 | עומר כביר
"ניצחונו של טראמפ בבחירות לנשיאות ארה"ב הוא רגע אפל בהיסטוריה של האומה שלנו, אבל זה לא סוף ההיסטוריה" - כך אמר אתמול אדוארד סנודן, איש ה-NSA לשעבר שהמסמכים הרבים שהדליף חשפו את היקף פעילות הריגול המקוון של הסוכנות לביטחון לאומי של ארה"ב.

קראו עוד בכלכליסט

סנודן, ששוהה ברוסיה שם מצא מקלט מרדיפת שלטונות ארה"ב, דיבר באמצעות שיחת וידיאו בוועידה שנערכה באמסטרדם. לפי דיווח של אתר Cnet, סנודן קרא להגיב לתוצאות הבחירות בארה"ב באמצעות מעורבות בסוגיות פרטיות. "הצבעה היא התחלה, אבל זה אף פעם לא מספיק", הסביר.

סנודן הוסיף שרק פעילות אזרחית יכולה להשפיע לטובה בסוגיות של הגנת הפרטיות ברשת: "אנחנו חייבים להיות פוליטיים, אנחנו חייבים לדבר על הדברים האלו. זו אף פעם לא תהיה עבודה של פוליטיקאים. זו תהיה רק העבודה של העם. אנחנו לא יכולים לקוות לאובמה ואסור לנו לפחד מדונלד טראמפ. אנחנו צריכים ליצור את זה בעצמנו. צעירים צריכים לעבוד על טכנולוגיה שיכולה להבטיח שמירה על זכויות אדם, ותמנע ממשלות כוח נטול בקרה".

טראמפ. סנודן: "רגע אפל, אבל לא סוף ההיסטוריה", צילום מסך: youtube.com טראמפ. סנודן: "רגע אפל, אבל לא סוף ההיסטוריה" | צילום מסך: youtube.com טראמפ. סנודן: "רגע אפל, אבל לא סוף ההיסטוריה", צילום מסך: youtube.com

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
סנואודן צריך להזכר כגיבור של האנושות.
בחירתו של טראמפ היא באמת רגע אפל בזכרון האנושי. תזמון רע של הבוחר האמריקאי. הוא מצטרף להיטלר שגם הוא עלה באופן דמוקרטי, לפחות בהתחלה. ובמקביל לארדואן שגם הוא עלה לכאורה באופן דמוקרטי. טראמפ הוא פשיסט במסווה דמוקראטי. אני מקווה שהדמוקרטיה האמריקנית תהיה חסינה וחזקה ממנו. והוא גם אדיוט ללא כל הסוואה. אינני יודע אם זה נכון שהוא לא קרא ספר מימיו, אך זה בהחלט נראה כך.
חיים  |  12.11.16
לכל התגובות