אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלת עניין חדשה בפועלים אי.בי.אי חיתום - קרן גידור צילום: אוראל כהן

בעלת עניין חדשה בפועלים אי.בי.אי חיתום - קרן גידור

קרן הגידור אלפא ערך 1 של גבי דישי ומיכאל וייס הפכה לבעלת עניין בחברת החיתום - על פי הערכות במטרה ליהנות מתשואת הדיבידנד הגבוהה

13.11.2016, 10:23 | רחלי בינדמן

קרן הגידור אלפא ערך 1 בניהולם של גבי דישי ומיכאל וייס הפכה לבעלת עניין בחברת החיתום פועלים אי.בי.אי המנוהלת על ידי ארז גולדשמידט. בחברת החיתום שותפים בנק הפועלים ובית ההשקעות אי.בי.אי.  

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בכניסה של משקיע לא שגרתי לחברת חיתום, והוא צפוי להינות מתשואת הדיבידנד הגבוהה של החברה, מעל 10% בשנה - גורם שעמד על פי ההחלטות מאחורי החלטת ההשקעה של הקרן.

מדוחות הרבעון השלישי של בית ההשקעות אי.בי.אי שהתפרסמו השבוע עולה כי ברבעון השלישי של שנת 2016 השתתפה החברה בניהול 47 הנפקות, מהן 3 הנפקות פרטיות, בהן גייסו המנפיקים כ- 3.16 מיליארד שקל. הנפקאות אלה הניבו הכנסות של 3.19 מיליון שקל.

חברת החיתום עצמה רשמה ברבעון רווח לפני מס של 11.8 מיליון שקל, מול 3.4 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. בסמוך לפרסום הדוחות הודיעה החברה על חלוקת דיבידנד של 10 מיליון שקל.

ארז גולדשמידט מנכ"ל פועלים אי בי אי חיתום, צילום: אוראל כהן ארז גולדשמידט מנכ"ל פועלים אי בי אי חיתום | צילום: אוראל כהן ארז גולדשמידט מנכ"ל פועלים אי בי אי חיתום, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות