אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"בנו של נתניהו התארח על חשבון מיליארדר מקורב המבקש מעמד קבע בישראל" צילום: רויטרס, אלכס קולומויסקי

"בנו של נתניהו התארח על חשבון מיליארדר מקורב המבקש מעמד קבע בישראל"

ערוץ 10: המיליארדר האוסטרלי ג'יימס פקר, שכנו של נתניהו בקיסריה, מבקש מעמד של תושב קבע בישראל למרות שאיננו יהודי. לשכת רה"מ: זכותו של יאיר להתארח

14.11.2016, 21:32 | רוני זינגר
המיליארדר האוסטרלי ג'יימס פקר, מקורבו ושכנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בקיסריה, איפשר בקיץ שעבר לבנו של נתניהו, יאיר, לשהות בדירה שבבעלותו במלון הדירות, רויאל ביץ', בתל אביב לפחות בסופי שבוע במשך מספר שבועות.

המיליארדר, ג׳יימס פקר, ירש מאביו אימפריית תקשורת ובהמשך עסק גם בפרסומות באינטרנט, אך בעיקר התמקד בפיתוח אימפריית הימורים שכוללת בתי קזינו במקומות שונים בעולם. בשנים האחרונות הוא מרבה לבקר בארץ, ועד לא מזמן היה בן זוגה של הזמרת מריה קרי ואף ביקר איתה בישראל בקיץ 2015.

המיליארדר האוסטרלי ג המיליארדר האוסטרלי ג'יימס פקר | צילום: רויטרס המיליארדר האוסטרלי ג

רביב דרוקר שפירסם את הידיעה ב"חדשות 10", חשף עוד כי לפני כמה חודשים נפגש פרקליטו של פקר, יעקב ויינרוט, עם שר הפנים אריה דרעי וביקש ממנו כי ישתמש בסמכותו ויעניק לפקר מעמד של תושב קבע בישראל על אף שאיננו יהודי. וינרוט המשמש מדי פעם גם כפרקליטו של נתניהו, מסר כי נתניהו לא דיבר איתו בעניין זה. משרד הפנים טרם נענה לבקשתו של פקר.

מלשכת ראש הממשלה נמסר בתגובה: מר פקר הוא חבר המשפחה. יאיר הוא סטודנט באוניברסיטה העברית וגר בירושלים. יש לו הזכות להתארח אצל חברים ואצל חברי משפחה מחוץ לעיר מעת לעת.

ג ג'יימס פקר עם מריה קרי בעת ביקורם בארץ בקיץ 2015 | צילום: גיל יוחנן ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה