אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Sealights גייסה 8 מיליון דולר

חברת Sealights גייסה 8 מיליון דולר

החברה פיתחה כלי בדיקת איכות תוכנה מבוססת ענן שמאפשרת לחברות להעריך את האיכות הקוד שלהן עוד כשהוא נמצא תחת פיתוח. בין המשקיעות בסבב הזה ניתן למצוא את הקרנות TLV Partners ובלאמברג קפיטל

15.11.2016, 16:20 | מאיר אורבך

חברת סילייטס (Sealights), המפתחת פלטפורמת מבוססת ענן לבדיקות איכות תוכנה, גייסה 8 מיליון דולר. את הסבב הובילה קרן TLV Partners, ובהשתתפות אורן זאב ומספר משקיעים קיימים, ביניהם גם קרן בלאמברג קפיטל (Blumberg Capital) אשר הובילה את סבב הסיד של החברה בסך 3 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

החברה יושבת בכפר סבא ומעסיקה 10 עובדים. היא הוקמה על ידי ערן שר, המנכ"ל, ואלון אייזנמן, סמנכ"ל הטכנולוגיות, בספטמבר 2015. השניים מכירים אחד את השני שנים ואף הקימו בעבר את חברת הסטארט-אפ Nolio שנמכרה ל- CA Technologies ב-2013 ב-42 מיליון דולר.

צוות Sealights צוות Sealights צוות Sealights

סילייטס מנסה לסייע ללקוחותיה לשפר את איכות הקוד שלהן, על ידי פתרונות בדיקת תוכנה מתקדמים שמיועדים למנהלי בדיקת איכות ומנהלי צוותי DevOps. המערכת של סילייטס מספקת אנליטיקס הנאספים מכלל הכלים, הסביבות והבדיקות שהלקוח משתמש בהם, כאשר היתרון הגדול שלה שהיא גם אוספת נתונים מכל מקטעי הקוד שנמצאים תחת פיתוח. איסוף הנתונים הזה מאפשר לכמת את האיכות של הקוד לנתון מדיד, שמפשט משמעותית את תהליך השקת המוצר ומקל על הפיקוח.

לפי שר, חברות כיום כבר אינן משיקות מוצר אחת לשנה, אלא לעיתים משיקים עשרות מוצרים ועדכוני גרסה מדי חודש. "יחד עם זאת, צצו אתרי איכות חדשים" אמר שר. אייזמן הוסיף: "אינטגרציה ושחרור מתמשך של גרסאות ומוצרים חוללו מהפיכה באופן שבו אנחנו מפתחים ומוציאים קוד לשוק. וככל שהקצב גדל, כך ישנם שינויים רבים יותר בקוד ובקצב שחרורי גרסאות. יש צורך בבבדיקות איכות בכדי לעמוד בקצב הזה, הן בהיבט המהירות והן בהיבט האיכות. זהו האתגר שכל מנהל בדיקות איכות צריך לעמוד בו".

איתן בק, מייסד משותף של קרן TLV Partners, הרחיב על החברה החדשה שמצטרפת לפורטפוליו של הקרן: "בעוד שמוצרים וכלים רבים פועלים כבר בשוק הפיתוח, תחום הבדיקות נגרר מאחור. שלב בדיקות האיכות מהווה כיום צוואר בקבוק בשחרורי גרסאות ומוצרי תוכנה וסילייטס ממוצבת היטב בכדי לפתור את הבעיה הזו. ערן ואלון הם יזמים חזקים ומנוסים עם מומחיות ייחודיות בשוק הבדיקות ואנחנו גאים ומאושרים בכך שהם בחרו בנו לשותפים שלהם".

באמצעות גיוס ההון, סילייטס תקים משרדים בארה"ב ותרחיב את פעילות צוותי הפיתוח, ניהול הלקוחות, השיוק והמכירות בארה"ב ובישראל. "סילייטס כבר היום מגדירה מחדש את עולם הבדיקות, למרות שאנחנו נמצאים רק בראשיתם של מפת הדרכים והחזון שלנו. בשלב זה הצוות שלנו עוסק בבניית כלים חדשניים לניהול איכות ואוטומציה ואופטמיזציה של בדיקות שיושקו בשנה הבאה", אמר שר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות