אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טעם לפגם? בכיר האוצר אמיר לוי מככב בסרט על השר כחלון צילום: אוראל כהן, אבי רוקח

טעם לפגם? בכיר האוצר אמיר לוי מככב בסרט על השר כחלון

לא ברור האם הממונה על התקציבים קיבל אישור להצטלם לסרט דוקומנטרי העוסק בשר הממונה. חוות הדעת הראשונית של היועמ"ש באוצר קבעה כי סרט שנעשה במימון מפלגתי או אישי לא יכלול את עובדי המשרד

15.11.2016, 18:36 | עמרי מילמן

הממונה על התקציבים באוצר אמיר לוי הצטלם לסרט שנעשה על השר במשרדו, משה כחלון. הסרט הדוקומנטרי, בבימויה של הבמאית טלי שמש, מתמקד בכחלון ובמסגרתו יוצג כיצד עובר תקציב המדינה בכנסת.

קראו עוד בכלכליסט

כך, מי שהגיע לדיון בוועדת הכספים שהתקיים אתמול (ב') בנוגע לתקציב לא יכל שלא לתהות לגבי המיקרופון שהוצמד לדש ביגדו של הממונה על התקציבים, אמיר לוי. בתום הדיון על תקציב המדינה שלווה בויכוח חריף עם חברת הכנסת סתיו שפיר על כך שכינתה את פקידי האוצר שקרנים, הוריד לוי את המיקרופון והשיבו לצלם שהתמקד בו לאורך הדיון. כעת מתברר כאמור כי לוי הצטלם לסרט דוקומנטרי שנעשה על שר האוצר כחלון. לדברי גורמים באוצר מדובר בסרט שהחלו את העבודה עליו עוד בתקופת כהונתו של כחלון כשר התקשורת.

הממונה על התקציבים באוצר אמיר לוי. מחר ייקבע האם ניתן יהיה לצלם במשרדו של כחלון, צילום: נמרוד גליקמן הממונה על התקציבים באוצר אמיר לוי. מחר ייקבע האם ניתן יהיה לצלם במשרדו של כחלון | צילום: נמרוד גליקמן הממונה על התקציבים באוצר אמיר לוי. מחר ייקבע האם ניתן יהיה לצלם במשרדו של כחלון, צילום: נמרוד גליקמן

לוי הצטלם כאמור במהלך דיון בכנסת, שמסוקרים בדרך קבע, אך לא ברור האם קיבל אישור להצטלם לסרט העוסק בשר הממונה עליו. חוות הדעת הראשונית שניתנה על ידי הייעוץ המשפטי של משרד האוצר הייתה כי סרט שנעשה במימון מפלגתי או אישי לא יכלול את עובדי המשרד, אך במאים המבקשים לצלם סרט באופן פרטי רשאים לקבל את האישורים לכך. גורמים באוצר הוסיפו כי המימון לסרט הוא של יוזמי הסרט עצמם. מחר אמורה להתקיים פגישה בה יוחלט האם ניתן לצלם במשרד או לא.

במשרד האוצר סירבו להגיב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות