אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברצלונה חתמה על הסכם חסות חולצה עם Rakuten היפנית בשווי 220 מיליון יורו צילום: רויטרס

ברצלונה חתמה על הסכם חסות חולצה עם Rakuten היפנית בשווי 220 מיליון יורו

ההסכם, בשווי 55 מיליון יורו לעונה, גבוה בהרבה מההסכם של ברצלונה עם קטאר איירליינס, מעניקת החסות הנוכחית של ברצלונה. הוא מקדם את ברצלונה לעבר הכנסות של 1 מיליארד יורו בעונה

16.11.2016, 17:36 | שירות כלכליסט

ברצלונה חתמה על הסכם חסות ראשי ענקי עם ענקית הקמונאות היפנית, Rakuten. ההסכם בשווי 220 מיליון יורו הוא לפחות ל-4 שנים עם אופציה הארכה לעונה חמישית.

קראו עוד בכלכליסט

ההסכם, אמנם לא גדול יותר מזה של מנצ ההסכם, אמנם לא גדול יותר מזה של מנצ'סטר יונייטד עם שברולט (55 מיליון דולר בשנה), אך הוא מקדם את ברצלונה לעבר הכנסות שנתיות של 1 מיליארד יורו, מטרה שהנשיא ז'וזפ מריה בארטמאו הכריז עליה בעבר. | צילום: רויטרס ההסכם, אמנם לא גדול יותר מזה של מנצ

"אני מעריץ את ברצלונה שנים רבות ואני מעריץ את סגנון המשחק הייחודי שלה והמקצוענות", אמר הירושי מיקיטאני, מייסד Rakuten.

ההסכם, בשווי 55 מיליון יורו לעונה, גבוה בהרבה מההסכם של ברצלונה עם קטאר איירליינס, מעניקת החסות הנוכחית של ברצלונה שמשלמת סכום של 30 מיליון יורו בעונה לקטלונים.

ההסכם אמנם לא גדול יותר מזה של מנצ'סטר יונייטד עם שברולט (55 מיליון דולר בשנה), אך הוא מקדם את ברצלונה לעבר הכנסות שנתיות של 1 מיליארד יורו בעונה - מטרה שהנשיא ז'וזפ מריה בארטמאו הכריז עליה בעבר.

ברצלונה הבטיחה בחודש מאי את הארכת חוזה חסות הלבוש שלה עם נייקי ל-10 שנים בשווי  155-150 מיליון יורו (עלייה מ-60 מיליון יורו בשנה). מנצ'סטר יונייטד מכניסה פחות מההסכם שלה עם אדידס בשווי 75 מיליון ליש"ט בשנה.

באירופה, Rakuten היא בעלים של Viber, אפליקציית ההודעות והשיחות, וואקי, שירות סטרימינג בווידאו, PriceMinister, חברת אתרי טריידינג, וקובו, רידר דיגיטלי. במסגרת הסכם החסות, Viber תהיה ערוץ התקשורת הרשמי של ברצלונה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות