אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חיים סבן רוכש מעונות סטודנטים בארה"ב תמורת 508 מיליון דולר צילום: גיל יוחנן

חיים סבן רוכש מעונות סטודנטים בארה"ב תמורת 508 מיליון דולר

סבן ריל אסטייט וחברת קמפוס אדוונטאג' מטקסס ירכשו 19 מעונות ליותר מ-12 אלף סטודנטים באוניברסיטאות שונות. בעקבות העסקה יהפכו שתי החברות לבעלים או המנהלים של מעונות ליותר מ-35 אלף סטודנטים ב-40 אוניברסיטאות

16.11.2016, 18:01 | שירות כלכליסט

חברת הנדל"ן של חיים סבן, סבן ריל אסטייט (Saban Real Estate), יחד עם חברת קמפוס אדוונטאג' (CA) רכשו 19 מעונות סטודנטים מאמריקן קמפוס קמיוניטי (ACC) תמורת 508 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר במעונות ליותר מ-12 אלף סטודנטים הלומדים באוניברסיטאות כמו פן סטייט, מישיגן סטייט, לואיזיאנה סטייט, אוניברסיטת מיזורי, אוניברסיטת אינדיאנה, אוניברסיטת דרום קרולינה ופלורידה סטייט.

חיים סבן (ארכיון), צילום: פורום סבן חיים סבן (ארכיון) | צילום: פורום סבן חיים סבן (ארכיון), צילום: פורום סבן

לאחר הרכישה יהפכו סבן ו-AC לבעלים ו/או המנהלים של מעונות סטודנטים המיועדים ליותר מ-35 אלף לסטודנטים ב-40 אוניברסיטאות, שיהפכו אותם לבעלים מספר 4

בגודלם, של מעונות סטודנטים הבנויים מחוץ לאוניברסיטאות בארה"ב.

עפ"י ההודעה המשותפת של החברות, הרכישה תתבצע בשלושה שלבים במהלך חמשת החודשים הבאים, וכוללת השקעה של 30 מיליון דולר מצד CA לשיפוץ ומיתוג מחדש של הנכסים. השלב הראשון ברכישה התבצע היום (ד'), במסגרתו החלה CA לנהל את המעונות עבור אוניברסיטת מיזורי, אוניברסיטת לואיזיאנה סטייט ואוניברסיטת אלבמה.

CA היא חברת נדל"ן מטקסס המתמחה בניהול ופיתוח מעונות סטודנטים. בבעלותה נכסים בשווי של 1.2 מיליארד דולר. חברת סבן ריל אסטייט היא אחת הבעלים והמנהלים הגדולים ביותר של נכסים בארה"ב. בבעלותה 29 נכסים בתחום הדיור לסטודנטים, המיועדים לכ-20 אלף סטודנטים. החברה עוסקת גם בתחום המשרדים הממשלתיים והאחסון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות